JUST447 to parawan dla rządzących, którzy wysługują się jedynymi patriotami, propolskimi dziennikarzami… Złodziejom jest na rękę, po to się wymyśla afery z kwotami nierealnymi żeby zakryć wszystkie inne. Im większa zasłona dymna tym mniej przez nią widać. Tak jest z ustawą JUST447, ...

Zasłona dymna PO*PiS oraz… tzw. Konfederacji i „Nowych mediów”

JUST447 to parawan dla rządzących, którzy wysługują się jedynymi patriotami, propolskimi dziennikarzami…

Złodziejom jest na rękę, po to się wymyśla afery z kwotami nierealnymi żeby zakryć wszystkie inne. Im większa zasłona dymna tym mniej przez nią widać. Tak jest z ustawą JUST447, która zasłania afery wielkie, bo wszystkie afery przy porównaniu kwotowym z JUST447 to pikuś…

Żeby to rozdmuchać wystarczy dołączyć swoich dziennikarzy, najlepiej tych propolskich patriotów, którzy to uwiarygodnią w „nowych mediach” i wynik jest taki, że większość można już prowadzić jak stado baranów do strzyżenia na 10 mld złotych.

Bo cóż to jest 10 mld zł przy 330 mld USD…

Najpierw próbowano wykręcić inną aferę – tzw. aferę VAT na 240 mld złotych (różne kwoty wymieniano), ale tej bajki nie udało się dobrze sprzedać. Nawet wiarygodnym, prawicowym publicystom. Poza tym to była walka w swojej rodzinie PiS-PO, więc nie mogło się to udać.

Pojawił się dobry moment żeby wykorzystać JUST447 i co się dzieje? Wszyscy o tym mówią, a inne afery przy tak ogromnej kwocie 300 mld USD znikają ze świadomości ludzi.

Jakie wnioski stąd wypływają? Smutne. Okazuje się, że mówienie o JUST447 dla mafii oszustów, realnie mielących te 10 mld złotych jest bardzo wygodne. To sztuczne obwieszanie się znaczkami 447 i wpisywanie się w hasła obozu patriotycznego, który najgłośniej krzyczy o tym fakcie właśnie w tej chwili.

Ewidentnym przykładem, że JUST447 nikt się nie boi jest red. Stanisław Michalkiewicz, który jeździ po kraju robiąc swoje „pikniki” i sypie jak z rękawa sensacje o 447, a SKOK Wołomin i jego przyległości, czyli „tylko” 10 miliardów złotych się wystraszył!

Tę retorykę przejęły niespodziewanie… media rządowe, tak jakby rozdmuchiwanie tematu było im również na rękę. Symptomatyczne jest również zachowanie posłów, w tym byłego posła Kukiz’15 Tomasza Rzymkowskiego, który próbował w sejmie za przyzwoleniem PiSu przeforsować ustawę odnośnie JUST447 (z nikim niekonsultowaną, z żadną organizacją społeczną!), a później, jak gdyby nigdy nic, przeszedł do ugrupowania, które tę ustawę, nawet niedopracowaną odrzuciło…

Już wszyscy wiedzą, nawet dzieci przebywające na wakacjach, że zebranie PiS w dniu 7 sierpnia 2019 r. dotyczyło nie samolocików, czy panienek marszałka Kuchcińskiego tylko 10 miliardów złotych, które następnego dnia zostały oficjalnie, w bezczelny sposób ukradzione Polakom, przy współudziale najwyższych władz państwowych, z namaszczeniem najważniejszych polityków PiS obradujących na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

 

„Wy Kochani jesteście moimi szefami!”

Nie dajcie się zwieść. Szefami tych mediów są Macierewicz, Bierecki z Szewczakiem i Kaczyński.

Błazenada – złodzieje, którzy okradli Skok Wołomin są szefami tych „Nowych Mediów” jak to już w 2013 roku określił na taśmach prawdy M.Morawiecki w rozmowie z Z.Jagiełło (PKO BP).

wRealu24 i Media Narodowe wyrzucali Stowarzyszenie Św. Michała ze studiów i teraz na koniec afery starają się wybielić.

Od wielu tygodni Stowarzyszenie pisało maile z prośbą o nagranie programu, bez odpowiedzi, olewali temat, a na koniec afery starają się pozorować pomoc i zainteresowanie!

Zaprosiliśmy Media Narodowe i wszystkie pozostałe na posiedzenie Rady Wierzycieli. – NIKT NIE PRZYSZEDŁ.

A po południu wRealu24 wysyłało do Stowarzyszenia SMSy jaki był wynik głosowania! Żenada.

Nie miejcie Państwo złudzeń kto steruje tymi mediami! To Ci, którzy nas oraz Was okradli!

 

„Wpłacajcie Kochani na nasze niezależne, propolskie media… Wy jesteście naszymi szefami!”
Kto ma kasę ten rządzi, a gdzie jest kasa tam jest prawda wg polityków…

 

Komentarz dotyczy upublicznionego fragmentu rozmowy telefonicznej z dn. 19.07.2019 r.:
Maciej Maciak – Paweł Krzymowski: https://youtu.be/y9bh9LDtl4Y

 

Nie zabiją i nie zagryzą nas wszystkich.
Łukasz Piebiak dobrze o tym wie, zrobił swoje, może odejść.
Spuścili go za trollowanie?  😉
 
Reprezentował Ministerstwo Sprawiedliwości na posiedzeniu Komisji Finansów Publicznych Jacka Sasina. Zbieg okoliczności? Wszędzie sami swoi.

Jeden komentarz do „Zasłona dymna PO*PiS oraz… tzw. Konfederacji i „Nowych mediów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 12 sierpnia 2019