3 mld wyprowadzono ze SKOK Wołomin za "Waszych rządów" - powiedział Patryk Jaki do Andżeliki Możdżanowskiej. Za rządów "dobrej zmiany" nie szukamy tej kasy, niech zostanie przetupana przez złodziei przy udziale syndyka, skorumpowanych sędziów-komisarzy, prokuratorów i przy biernej pos ...

Wznieśmy się ponad podziały panie Patryk Jaki!

3 mld wyprowadzono ze SKOK Wołomin za „Waszych rządów” – powiedział Patryk Jaki do Andżeliki Możdżanowskiej. Za rządów „dobrej zmiany” nie szukamy tej kasy, niech zostanie przetupana przez złodziei przy udziale syndyka, skorumpowanych sędziów-komisarzy, prokuratorów i przy biernej postawie takich posłów jak m.in. Patryk Jaki, który głośno krzyczy, ale nie w tę stronę.

Pani Andżelika Możdżanowska (przedstawicielka PSL w komisji ds. Amber Gold) tak się dopominała o komisję ds. SKOKów w programie „Warto rozmawiać”, że w końcu została wiceministrem rozwoju w rządzie PiS.
Jakoś nikomu nie przeszkadzał fakt, iż wcześniej była sekretarzem Rady Naczelnej PSL (2012-2016) oraz… sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Ewy Kopacz (2015). Niektórzy lubią błyszczeć…
Może teraz szepnęłaby do ucha obecnemu przełożonemu – premierowi Morawieckiemu co ma zrobić z postepowaniem upadłościowym SKOK Wołomin?  Z Panią Andżeliką rozmawialiśmy o nieprawidłowościach w poprzedniej kadencji i nic nie zrobiła dla rozwiązania problemu, więc może teraz się wykaże?

Pan Janek pod koniec audycji: „…nie rozmawiamy już o SKOKach, być może o SKOKach zrobimy program w przyszłości…”
A program nie powstał do dzisiejszego dnia. Gadki, szmatki, temat jest zakazany w TVP!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 29 czerwca 2017