Polska Agencja Prasowa to - obok TVP i Polskiego Radia - medium narodowe. To podstawowe źródło informacji dla gazet, stacji telewizyjnych, rozgłośni radiowych i portali w całym kraju. Ostatnio Prokuratura poprzez PAP wysyła sygnały, iż rozpracowuje aferę SKOK Wołomin, a informacje ...

P R O K U R A T U R A poprzez PAP przedstawia fałszywy obraz afery SKOK Wołomin!

Polska Agencja Prasowa to – obok TVP i Polskiego Radia – medium narodowe. To podstawowe źródło informacji dla gazet, stacji telewizyjnych, rozgłośni radiowych i portali w całym kraju.

Ostatnio Prokuratura poprzez PAP wysyła sygnały, iż rozpracowuje aferę SKOK Wołomin, a informacje z PAP bezmyślnie przytaczają i publikują wszystkie media. Te informacje to PAPka o tym, że prokuratura kontynuuje śledztwa,  przesłuchuje i stawia zarzuty kolejnym podejrzanym, etc., a w rzeczywistości to tylko produkcja tomów akt – makulatury i zatrzymywania słupów, wśród nich wystawionego przez mafię na odstrzał Mariusza G. oraz Piotra P., aż mdli jak się to czyta.

Prokuratura inicjuje śledztwa dla odwrócenia uwagi, ale tylko wobec niegroźnych słupów, bo doskonale wie, iż prawdziwa afera SKOK Wołomin rozgrywana jest TERAZ w postepowaniu upadłościowym i dotyczy osób m.in. z kręgu syndyka, urzędników BFG, MS, Sądu Rejonowego m.st. W-wy  X Wydziału ds. Upadłościowych i Naprawczych oraz… Prokuratury.

————————————————————————————————————-

Posłowie PiS bronią nogami i rękami rządowego Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro. W programie „Minęła dwudziesta” szczególny upust swoich umiejętności dał europoseł Zbigniew Kuźmiuk (obecnie PiS, wcześniej PSL, ZSL), przy wsparciu redaktora prowadzącego i milczeniu posła M.Jakubiaka (Kukiz’15), który doskonale wie co się teraz w sprawie SKOK dzieje, gdyż wyłożyliśmy mu na tacy cała historię przekrętu. Szkoda również, że poseł M.Święcicki (PO) dopiero teraz jako opozycja zaczął się przyglądać Prokuraturze, która kryła aferę już za czasów poprzednika – prok. A.Seremeta, a K.Gawkowski (SLD) z Wołomina, były poseł, powinien się zapaść ze wstydu pod ziemię, bo politycy SLD też się dobrze bawili za kasę miejscowego SKOKu. Czyżby młodego K.Gawkowskiego zawodziła już pamięć jak odsyłał problematycznych interesantów ze swojego biura po pomoc do Stowarzyszenia Św. Michała?

Mina prowadzącego program Adriana Klarenbacha (ur. 1973) jest bezcenna jak mówi, że SKOK Wołomin to przecież WSI… I na tym kończymy, zamykamy buzię!
Porażające – mówmy tylko o Amber Gold i wymiarze sprawiedliwości, a program o SKOK Wołomin zrobimy w bliżej nieokreślonej przyszłości. Panie Klarenbach, czy mamy publicznie powiedzieć jak się nazywa ten oficer WSI z TVP, który zakazał Panu mówić o SKOK Wołomin?

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk jakiś czas temu 15.07.2016r. spłodził artykuł, którego główne tezy po 3 latach naszego śledztwa, pomimo przeszkadzania nam przez politycznych prokuratorów, możemy prawie całkowicie obalić:
https://www.salon24.pl/u/zbigniewkuzmiuk/720684,platforma-chciala-komisji-sledczej-w-sprawie-skok-wolomin

Półtora roku temu minęło od rozpoczęcia śledztwa z zawiadomienia Przemysława Wipera przeciwko KNF i co się dzieje? Śledztwo umorzono, do sądu nie doszło, bo sprawie, tak jak w przypadku syndyka Kochańskiego, ucięto łeb na poziomie Prokuratury Pana Zbyszka.

Następna fałszywa teza europosła: „Przypomnijmy tylko, że gwałtowne pogorszenie sytuacji w SKOK-u Wołomin nastąpiło dopiero po przejęciu odpowiedzialności za SKOK-i przez KNF w 2012 roku, można się wręcz pokusić o stwierdzenie, że przejęcie przez Komisję nadzoru nad SKOK-ami, było sygnałem do rozpoczęcia grabieży Kas”. Otóż nie, takie banały mógł elektorat łykać 3 lata temu, ale nie obecnie.
Okazało się, że przez wiele lat w kasie prano grube miliardy złotych i zaciągano wysokokwotowe kredyty pod czujnym okiem Kasy Krajowej, natomiast po roku 2012 pod obopólną kontrolą KNF oraz Kasy Krajowej brali kredyty na rympał już wszyscy znajomi królika, który uciekł wcześniej jak szczur z tonącego okrętu. A obecnie polityczna prokuratura ministra Ziobry tak prowadzi śledztwa, by tego królika i jego znajomych nie uwalić.

Ściga! Nie ściga! * Ściga! Nie ściga! * Ściga! Nie ściga!
LOL, Panie Kuźmiuk, przypał konkret!  Takie info to może Pan sprzedać Fransowi w Brukseli.

 

Polski Punkt Widzenia w TV Trwam,  dn.18.12.2017r .
Jak dotąd tylko do tych mediów nie dotarła mafia oficerów. Poza nimi są wszędzie i dają siłę takim Polaszczykom, Gazdom, Słowikom, Wańkom i Wstańkom. A to tylko celebryci, ktoś za nimi stoi i daje im siłę, kryszę (ochrona, dach) – to taki antypaństwowy gang…

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 20 grudnia 2017