Na tegorocznego Mikołaja Lechosław Wspaniały zafundował sobie i kancelariom go obsługującym niezły prezent, postanowił ściągać haracz od już raz oszukanych i okradzionych członków SKOK Wołomin. W końcu zainteresowały się tym media, chyba tylko ze względu na to, że wprost uderza to ...

TV Polsat, czy tam nie sięga WSI? Będzie hit, czy kit?

Na tegorocznego Mikołaja Lechosław Wspaniały zafundował sobie i kancelariom go obsługującym niezły prezent, postanowił ściągać haracz od już raz oszukanych i okradzionych członków SKOK Wołomin.

W końcu zainteresowały się tym media, chyba tylko ze względu na to, że wprost uderza to po kieszeni już znaczną część osób. Na pierwszy ogień wysłane zostały wezwania do zapłaty do ok. 7  tys. członków, a w sumie ma ich być 85 tysięcy.

Zapraszamy na nagranie programu „Interwencja” TV Polsat poświęconego nowemu pomysłowi syndyka oraz innym jego przekrętom w toczącym się procesie upadłościowym SKOK Wołomin. Co prawda program „Interwencja” to nie jest właściwy program do tej skali zarzutów na syndyka i sędziego-komisarza, ale lepszy rydz niż nic.
Zobaczymy jak podejdzie TV Polsat do tej afery. Mamy pewne wątpliwości, bo dotychczas wszyscy boją się podejmowania tego tematu jak diabeł święconej wody, czytaj WSI czuwa!

Nagranie będzie miało miejsce w dn. 17 grudnia 2016 r. w Wołominie przed siedzibą SKOK Wołomin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 16 grudnia 2016