Media milczą o aferze SKOK Wołomin. Niestety nasze obawy się potwierdziły, Telewizja Polsat wyemitowała zmanipulowany program o SKOK Wołomin nagrany 17 grudnia 2016 r. w Wołominie! https://youtu.be/a3fTzSZQrS4 Emisję programu najpierw przełożono (celowo?), a ostatecznie okrojony ...

TV Polsat – zmanipulowany program o wezwaniach do zapłaty od syndyka SKOK Wołomin

Media milczą o aferze SKOK Wołomin. Niestety nasze obawy się potwierdziły, Telewizja Polsat wyemitowała zmanipulowany program o SKOK Wołomin nagrany 17 grudnia 2016 r. w Wołominie!

Emisję programu najpierw przełożono (celowo?), a ostatecznie okrojony materiał wyemitowano 27 grudnia 2016 r. Najistotniejsze fragmenty wycięto i jedynie pozostawiono mało istotne dla sprawy migawki tworząc śmieciowy, pięciominutowy program o ludzkiej biedzie i niedoli, że biednemu zawsze wiatr w oczy, że ktoś się powinien za to wziąć, itp. itd.

Wszyscy poszkodowani obecni przy nagraniu programu oczekiwali na rzetelną ocenę prawną działań syndyka, a szczególnie jego ostatniego pomysłu  – wezwań do zapłaty skierowanych do członków SKOK. Tymczasem czują się zmanipulowani i oszukani. Niestety tego zabrakło i ku zaskoczeniu nas wszystkich wniosek płynący z audycji był taki, że wszyscy powinni zapłacić, z przesłaniem końcowym, iż powinno to  być… przestrogą dla innych członków kas.

Dlaczego wyemitowano nic nie wnoszące, emocjonalne skargi ludzi, a merytoryczne i pomocne członkom SKOK Wołomin wypowiedzi przedstawicieli Stowarzyszenia zostały wycięte? Komu to przeszkadzało? Jaki był zamysł programu?

Przekaz audycji miał być zgoła inny, za przekręt wziąć się powinny nasze nowe władze, głównie za tych co parskają śmiechem zza pleców Zarządu SKOK Wołomin, czyli za głównych mocodawców procederu, który jeszcze nie jest zakończony, wciąż trwa. O tym właśnie miała stanowić audycja, ale widocznie udziałowcy Polsatu również są pod presją mocodawców lub bezpośrednio w tym umoczeni, więc zmieniono wydźwięk programu.

Zamiast rozliczenia „wałów”, które robią z majątkiem SKOK Wołomin m.in. sędzia-komisarz Arkadiusz Zagrobelny, syndyk Lechosław Kochański oraz pracownicy Bankowego Funduszu Gwarancyjnego z Prezesem Zdzisławem Sokalem na czele – doradą ekonomicznym prezydenta A.Dudy (sic!) – z ust chłopaczka prowadzącego program pada ostrzeżenie:
„To powinna być przestroga dla innych członków kas!”
Żałosne…

Ale nie dziwmy się takim medialnym przekazem dla ludu w stylu: Głupi to kupi, skoro syndyk i sędzia-komisarz naginają prawo i robią co chcą, prokuratura umarza wszystko co tylko przeszkadza temu duetowi, sąd w Gorzowie Wlk. za kaucją zwalnia po kolei przestępców z mafijnego Zarządu SKOK Wołomin, a Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro robiąc porządki w sądach udaje, że tego wszystkiego nie widzi.

Na szczęście mamy zapis tego co rzeczywiście filmowane było przez Polsat w czasie nagrywania materiału przed siedzibą SKOK w Wołominie 17 grudnia 2016.

Proszę obejrzeć:

2 komentarze do „TV Polsat – zmanipulowany program o wezwaniach do zapłaty od syndyka SKOK Wołomin

 1. Arek

  Polsat i banksterka chcąca zniszczyć SKOKi to jedna klika. Łącznie z KNF-em.

  Odpowiedz
 2. ofiara przemocy ekonomicznej SKOK WOŁOMIN i partnerzyy

  Arek przedmówco, nie wiesz o czym piszesz… banksterka i kolesie zniszczyli życie wielu ludziom lub zmienili je w koszmar.
  Pod egidą niesienia pomocy SKOK WOŁOMIN i s-ka typu OWG „konsolidowali” zapadłe kredyty, ale roboli to tak, że przejęli hipoteki obciążając je na swoje potrzeby, wyciągając ogromną kasę, a ludziom nakładali na kark jeszcze większe długi i pokręcone transakcje finansowe. Kupując nieruchomość wartą 1 mln za 100 tys, których notabene nie wypłacali, następnie wykupowali wierzytelności z banków za połowę wartości. Równolegle wyceniali nieruchomość na 1,8 mln. Kolejny krok to zbycie tejże samej nieruchomości kolejnej osobie, która zaciąga zobowiązanie 6 mln w SKOK, a nieruchomość staje się poręczeniem jednym z wielu dla uzyskania pożyczki w tej kwocie- tl. 6 mln. Ale co dzieje się z pierwotnym właścicielem, który miał być zwolniony z wszelkich długów? A zostaje z długami hipotecznymi, komorniczymi, których OWG, SKOK ani kolejny właściciel nie spłacił… ale to nie koniec następnie następuje kolejne zbycie, ale tym razem wierzytelności i można nią dalej handlować. To gdzie jest prokuratura, sądy, syndyk, sędzia komisarz- jak nim to gra w „papierach”…???

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 16 stycznia 2017