Zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach dotyczących fikcyjnego postępowania upadłościowego SKOK Wołomin kontrolowanego bezpośrednio przez wysokich urzędników BFG, KNF, NBP, MF i MS na zlecenie pomysłodawców i wykonawców „Operacji SKOK Wołomin”. Nic o nas, bez nas. Lic ...

Sejm – 11 maja 2017 r. – czwarte posiedzenie Komisji Finansów Publicznych.

Zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach dotyczących fikcyjnego postępowania upadłościowego SKOK Wołomin kontrolowanego bezpośrednio przez wysokich urzędników BFG, KNF, NBP, MF i MS na zlecenie pomysłodawców i wykonawców „Operacji SKOK Wołomin”.

Nic o nas, bez nas. Liczysz na Stowarzyszenie? My liczymy na Ciebie!

Pamiętaj, czy jesteś posłem, senatorem, poszkodowanym, obywatelem, nie ma to znaczenia – przyglądając się biernie na zamiatanie afery pomagasz złodziejom.

 

Kolejne posiedzenie sejmowej Komisji Finansów Publicznych po raz wtóry pokazało, że strona społeczna nie ma właściwie z kim toczyć merytorycznej dyskusji. Posłowie są nadal kompletnie nieprzygotowani, część podpisuje listę i zmyka z posiedzenia, a pozostali zajmują się swoimi sprawami najczęściej przeglądając swoje, tzn. sejmowe tablety.

 

Transmisja posiedzenia z kamery sejmowej: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#AEAD0BB4827C350FC125810F00427D63

Jeden komentarz do „Sejm – 11 maja 2017 r. – czwarte posiedzenie Komisji Finansów Publicznych.

  1. Mirek

    Poseł Sasin (przewodniczący komisji), bez czytania obszernego raportu popartego przykładami – przygotowanego przez naszych przedstawicieli, stwierdził, że właściwie dzisiaj to nic nowego strona społeczna nie przedstawiła. Wszystko co było dzisiaj powiedziane było nam znane (cytowałem z pamięci). Poseł, informacje o przenikaniu się świata przestępczego (mafii) i polityki, traktuje jako normalność. Finansowanie partii politycznych przez mafię ze Skok Wołomin to też w/g niego normalka. O zgrozo, nikt z obecnych posłów z innych partii na te słowa nie zareagował. Media też milczały. Widocznie tak jest, i tak trwa mać. Tylko my naiwni (chorzy psychicznie) twierdzimy inaczej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 11 maja 2017