Konfederacja, czy Konfederacja Targowicka? Czemu służą tzw. wrzutki o LGBT i pedofilii. Jak wygląda realny ośrodek władzy, tzw. czwórpodział władzy; Polską rządzą korporacje finansowe, medialne, prawne oraz służby. Kto włącza myślenie w kampanii wyborczej? Nie hasła, a realne dział ...

Różne postawy „Konfederatów” wobec afery

Konfederacja, czy Konfederacja Targowicka? Czemu służą tzw. wrzutki o LGBT i pedofilii. Jak wygląda realny ośrodek władzy, tzw. czwórpodział władzy; Polską rządzą korporacje finansowe, medialne, prawne oraz służby.

Kto włącza myślenie w kampanii wyborczej? Nie hasła, a realne działania mają znaczenie. Głosować należy na konkretnych ludzi, a nie bezmyślnie na wskazane przez liderów, czy partyjne koterie podstawione i zmanipulowane „jedynki”. Głosujemy na ludzi światłych, merytorycznych i konkretnych, gdyż inaczej wyjdzie kolejna polityczna prowokacja i wybierzemy jakiegoś „Bolka”.

„Ja wiem dość dużo. W SKOK Wołomin jest skumulowanych wiele innych afer. To jest ważny temat. To jest ważna historia. Historię ze Skok Wołomin pomijają wszyscy… A doba ma 24 godziny…”

Panie Wojciechu, „niezależny dziennikarzu” , jak Pan wie dość dużo to proszę nie oszukiwać ludzi, że to jest historia, Skok Wołomin to NIE HISTORIA! Afera wciąż trwa. Urzędnicy, politycy, Pana koledzy „niezależni” dziennikarze i dziennikarki blokują wszystkie banki przed zakupem Skoku w kolejnym przetargu (początek lipca 2019). W pierwszym przetargu 25 marca 2019 już im się udało to zrobić, a teraz Pan robi to samo, przyczynia się do zakończenia powodzeniem tej afery. Cisza medialna, nie przeszkadzanie złodziejom, to właśnie złodzieje kredytobiorcy mają, po nieudanym kolejnym drugim przetargu, nabyć od syndyka z tzw. wolnej ręki upadłe przedsiębiorstwo razem z całą dokumentacją finansową!

Doba ma 24 godziny? Czy Pan, wespół z Tomaszem Budzyńskim, jest niezależnym dziennikarzem? Pan z nami rozmawiał? Jeden raz, „na siłę”, bo wcześniej nie odbierał Pan od nas telefonów. W rzeczywistości taką postawą „niezależnego dziennikarza” dystansuje się Pan od strony społecznej i Stowarzyszenia Św. Michała, a nie od senatora Grzegorza Biereckiego. Kiedyś uwierzył Pan, że senator Bierecki to kwintesencja patriotyzmu, a teraz twierdzi Pan, że już nie przebywa na jego pokładzie i nie ma żadnych zahamowań zajmowania się Skokiem Wołomin? To dlaczego Pan tej największej afery nie podjął, nadto podkreślając, iż w Skoku Wołomin skumulowanych jest wiele innych afer?

Przekaz Pana wypowiedzi jest jasny. Zajmie się Pan tematem dopiero jak afera będzie domknięta, jak to już będzie historia… Pogratulować odwagi! Mnóstwo osób poszkodowanych z rejonu Pana zamieszkania – regionu podlaskiego do nas telefonuje oszukiwanych przez syndyka Lechosława Kochańskiego na tzw. podwójne udziały i są to ludzie biedni, którym odmowa pomocy jest odbierana zdecydowanie negatywnie.

 

Nie wszyscy boją się prawdy. I właśnie tacy ludzie zasługują na poparcie społeczne, a nie Ci co posługują się li tylko sloganami.

 

Minęło 1,5 miesiąca od naszej prośby i w końcu Sławomir Mentzen (wiceprezes partii Wolność – Janusza Korwina-Mikke) zaczyna kojarzyć fakty, aczkolwiek wpis na facebooku to dopiero etap raczkowania:

Jak kraść to miliardy, jak kochać to księżniczki. Przedstawiam Państwu opis chyba największej afery III RP – afery SKOK…

Opublikowany przez Sławomir Mentzen Piątek, 17 maja 2019

 

Poseł Jacek Wilk: „Dobra kampania polega na narzuceniu dwóch, trzech, może czterech tematów…”

Ta wypowiedź stanowi m.in. jedną z przyczyn porażki Konfederacji w wyborach. Do sądu z takimi hasłami, a nie do wyborców Panie mecenasie. Granie już nieco zdartą płytą, czyli roszczenia żydowskie, ofensywa LGBT i marksizm kulturowy nie przyciągnął więcej wyborców do Konfederacji. A może Panu wcale na tym nie zależało? Wygrać mandat PE i fruuu… na dochodową posadę? Oto był Pana jedyny cel?

Poseł zaplątał się w zeznaniach i tym samym przyznał, że chociaż jest posłem od czterech lat to NIC w tej kadencji nie zrobił żeby pomóc ludziom okradzionym przez system SKOK, tak jak nie zrobił to Kukiz’15 z którego to ugrupowania Jacek Wilk dostał się do Parlamentu na Wiejskiej. Mając taki życiorys nie zaangażować się w wyjaśnienie największej afery finansowej w dziejach RP? Większej od FOZZ? Wstyd, Panie mecenasie!

 

A teraz czas na… Pobudkę, Panie Braun.

Pan Grzegorz Braun wypowiedział w dn.11 maja br. laudację nt. red. Stanisława Michalkiewicza, który niedawno ujawnił tajną notatkę MSZ nt. rozmowy w dn. 29 października 2018 pomiędzy przedstawicielami polskiej i amerykańskiej dyplomacji na temat żydowskich roszczeń w której Departament Stanu USA rzekomo miałby naciskać na ustalenie konkretnych kwot roszczeń, a po wyborach w 2019 roku cała sprawa miałaby przyśpieszyć:

„…Bardzo trudno byłoby się nam zebrać, porozumieć. Bo podstawą naszego porozumienia są informacje, nie egzaltacje patriotyczne, które są miłe, ale chwilowe, przemijające. Tylko właśnie informacje. Myślę, że naród doinformowany nie da się już tak łatwo nabierać na plewy. Myślę, że te informacje, przynajmniej w tym sezonie nie wywietrzeją tak szybko. Liczę na to, że od jesieni będziemy mogli już wyposażeni w egzekutywę polityczną przywracać…”

Od ponad czterech lat Stowarzyszenie Św. Michała nie tylko ujawnia, ale też wskazuje w jaki sposób naród został ograbiony, pokazuje dowody na kradzież i te informacje jakoś się nie przebiły do Konfederacji. Którym członkom Konfederacji to przeszkadza i dlaczego?

——————————————————————————————————————————————–

Proszę posłuchać osób bardziej zainteresowanych stanem finansów Rzeczpospolitej Polskiej, które tłumaczą jaśniej na czym polegają tzw. wrzutki, czyli tematy zastępcze.

 

2 komentarze do „Różne postawy „Konfederatów” wobec afery

  1. Alfa Romeo

    Świetny artykuł! Kopiuję dla siebie i udostępniam dalej, cały czas monitoruję ta aferę stulecia i powiem tak, że jeśli nie wypowiemy posłuszeństwa wobec III RP i nie zmienimy Konstytucji i nie rozliczymy tych zdrajców i złodziei, to przy okazji afery Skok Wołomin i pozostałych innych, które de facto zamiotło się pod dywan bo przecież nikt nie został ukarany, dobije nas wszystkich ustawa 447, bo otacza nas pajęczyna która doprowadza do tego by wydoić z nas resztkę tego co jeszcze posiadamy i któregoś dnia obudzimy się niewolnikami i to za naszym przyzwoleniem, bo tak niska jest świadomość społeczeństwa i to większości.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 15 maja 2019