Prezes TVP lansuje się w mediach senatora Biereckiego, czy to jest przyczynkiem tego, że afera SKOK Wołomin w telewizji nie istnieje? Na posiedzenie Sądu w dn. 19 lipca br. zaprosiliśmy ekipę telewizji publicznej. Przybyła ona na miejsce, nakręciła materiał filmowy, który nie zosta ...

Prywata w TVP

Prezes TVP lansuje się w mediach senatora Biereckiego, czy to jest przyczynkiem tego, że afera SKOK Wołomin w telewizji nie istnieje?

Na posiedzenie Sądu w dn. 19 lipca br. zaprosiliśmy ekipę telewizji publicznej. Przybyła ona na miejsce, nakręciła materiał filmowy, który nie został nigdzie wyemitowany…

http://swsfsm.pl/wp-content/uploads/2018/08/19.07.2018_SKOK-Wołomin-afera-syndyk-Lechosław-Kochański-sędzia-komisarz-Małgorzata-Brzozowska-Arkadiusz-Zagrobelny-postępowanie-upadłościowe-amber-gold.jpg

Młoda sędzia-komisarz Magdalena Brzozowska, która uczy się rzemiosła (a tak naprawdę jest sterowana przez starszyznę) na aferze wart  3 mld złotych… Zgroza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaprzyjaźnieni dziennikarze twierdzą, że za blokadą informacyjną dot. SKOK Wołomin stoi w TVP m.in. niejaki Stanisław Tomasz Bortkiewicz.

Czy to prawda Panie Prezesie Kurski?

http://gadowskiwitold.pl/publicystyka/prywata-w-tvp

——————————————————————————————————–

Stowarzyszenie utrzymuje stały kontakt z grupą tzw. frankowiczów, którzy również są oszukiwani przez rządzących. W programie ‘Studio Polska’ z dn. 18.08.2018 r. (film poniżej) byli wręcz strofowani przez prowadzących Panią Ogórkową i jej kolegę Łęskiego, a w rolę obrońcy rządu nieudolnie wszedł eurodeputowany PiS Karol Karski.

A propos tego ostatniego, nadwornego fachowca od wszystkiego. Suweren ma w pamięci jak europoseł Karol Karski vel Melex wraz z sexposłem Łukaszem Zbonikowskim zrobili rozpierduchę na Cyprze.

 

W marcu 2016 roku wiceminister finansów Konrad Raczkowski powiedział, że kilka małych banków upadnie – co pozostanie bez wpływu na polski system finansowy – ale ich upadki nie będą efektem wprowadzenia podatku bankowego, a niewłaściwego zarządzania i nadzoru. Po tych słowach Raczkowski został zdymisjonowany. Ażeby zamknąć mu buzię dostał świetną posadę w BOŚ…

Banki to jednak sektor specjalnego traktowania. Wszyscy się ich boją…

 

PS.

Wiadomo dlaczego media prywatne TVN oraz Polsat milczą nt. afery wołomińskiej.

Natomiast niezwykła konwergencja między telewizją publiczną a firmami Pana Solorza, którego współpracownicy widnieją na listach kredytowych SKOK Wołomin, sprzyja blokadzie w telewizji publicznej na wszystko co związane jest ze SKOK Wołomin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 20 sierpnia 2018