Im bliżej przetargu na przedsiębiorstwo SKOK Wołomin (25 marca br.) to mafia staje się bardziej aktywna - rygiel założono nam nawet w tzw. „prawicowych mediach” jak m.in. Wnet. Dziennikarze śledczy również przestali być śledczy, zamilkli i zjechali do poziomu innych, których… krytykuj ...

💰 nawet media Wnet okazują się obojętne na krzywdę ludzką.

Im bliżej przetargu na przedsiębiorstwo SKOK Wołomin (25 marca br.) to mafia staje się bardziej aktywna – rygiel założono nam nawet w tzw. „prawicowych mediach” jak m.in. Wnet. Dziennikarze śledczy również przestali być śledczy, zamilkli i zjechali do poziomu innych, których… krytykują w swoich komentarzach.

Wydawało nam się, że media te nam pomagają, ale okazało się, że tylko do czasu mydlenia nam oczu, że wyłudzenia to li tylko robota WSI i Pro Civili.

Jak prawda wypłynęła i SKOK Wołomin powinien zostać przejęty przez bank, a cała fikcyjna dokumentacja finansowa przejść z rąk syndyka w ręce „sprawiedliwości” to okazuje się, że to nie na rękę złodziejom, gdyż dowody zbrodni trzeba koniecznie zutylizować, by nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Okazuje się nagle, że wszystkie media, łącznie ze „śledczymi” grają w drużynie ze złodziejami i milczą. O co chodzi? Czyżby wszystkich oplotła przestępcza pajęczyna?

Takiego obrotu sprawy nie spodziewaliśmy się. Tym bardziej, że setki tysięcy osób dręczone są w sądach za tzw. podwójne udziały. Gdzie schowało się Państwo? Pijarowe „pińset plus” w tym przypadku nie działa, bo syndyk w białych rękawiczkach za przyzwoleniem polityków okrada w większości biednych ludzi, biednych P o l a k ó w.

 

Oto jak kpi sobie ze społeczeństwa prokuratura. Pani prokurator z PO w Białymstoku Elżbieta Sobecka-Rulka prowadząca sprawę przeciwko syndykowi i sędziemu-komisarzowi, którzy malwersują miliardy złotych, boi się nawet postawić im zarzuty i boi się również przesłuchiwać świadków. O tym doskonale wie Prokuratura Krajowa Bogdana Święczkowskiego, w tym prok. Janusz Grzyb i prok. dyr. departamentu Michał Ostrowski – tzw. „załoga G” („załoga Gazdy”) – oddział do walki z przestępczością gospodarczą, śmiechu warte. Prokuratura oszukała Stowarzyszenie, wyprowadziła ww. postępowanie poza Warszawę, nie umożliwiła spotkania z prok. Elżbietą Sobecką-Rulką, która ma za zadanie przeciąganie sprawy w nieskończoność, do chwili zutylizowania przez bonzów mafii dokumentacji finansowej.

Mafia w tzw. „Dziesiątce”- sądzie, X Wydział Gospodarczy, stworzony i pilnowany przez guru mec. Piotra Zimmermana, przy ul. Czerniakowskiej 100A w Warszawie oraz syndyk 007 stoją ponad prawem, są nieusuwalni.

 

Prokurator Sobecka-Rulka Białystok_SKOK Wołomin afera syndyk Lechosław Kochański sędzia komisarz Cezary Zalewski Małgorzata Brzozowska Arkadiusz Zagrobelny postępowanie upadłościowe amber gold

 

 

Radio Wnet założył w 2009 r. Krzysztof Skowroński, były szef radiowej „Trójki”, obecnie prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. On też jest głównym udziałowcem spółki Radio Wnet, zarządzającej radiem. W finansowaniu działalności stacji, spółkę wspiera spółdzielnia – Spółdzielcze Media Wnet. Spółdzielnia powstała w 2011 r. Jej założycielami byli m.in. Krzysztof Skowroński (który został prezesem), Katarzyna Adamiak-Sroczyńska (dziennikarka, a później rzeczniczka prasowa prezydenta Andrzeja Dudy), Jan Maria Tomaszewski (kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, obecnie doradzający władzom TVP) i Wojciech Sumliński.

Krótko po powstaniu spółdzielni Wnet, w wywiadzie dla „Uważam Rze” Krzysztof Skowroński tłumaczył, że ma ona na celu „rozwój mediów w Polsce – zarówno internetowych, jak i konwencjonalnych (…) – małych gazet lokalnych, małych rozgłośni lokalnych, filmów dokumentalnych, przedstawień, koncertów”. I że ruch spółdzielczy to dobry pomysł na zebranie funduszy.

 

 

 

3 komentarze do „💰 nawet media Wnet okazują się obojętne na krzywdę ludzką.

 1. Badacz

  Strona swsfsm mało znana. Dlatego komentarzy brak. Dlatego informacji tutaj oni nie obawiają się. Dobrze chociaż, że jest światełko w tunelu takie jak swsfsm. Może z tej iskry coś się rozświetli? Tu jednak trzeba większej popularyzacji.

  Odpowiedz
 2. Janeczek

  Wnet to PiSowska rozgłośnia.
  Chociaż to mało powiedziane. Nawet jak PiS robi kupę to media Wnet mówią że pachnie fiołkami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 29 stycznia 2019