Baju, baju, będziesz w raju. Stacje prywatne są dobrze opłacone przez mafię banksterską, sprawdza się zasada „gdzie pieniędzy wiele, wkoło przyjaciele” więc TVN i Polsat cenzurują informacje nt. wycieku kasy z portfeli Polaków (ze skarbonki BFG) wskutek upadłości SKOKów, szczególni ...

Magdalena Ogórek przerywa: „Studio Polska na pewno (nie) pójdzie jeszcze tym tropem…”

Baju, baju, będziesz w raju.

Stacje prywatne są dobrze opłacone przez mafię banksterską, sprawdza się zasada „gdzie pieniędzy wiele, wkoło przyjaciele” więc TVN i Polsat cenzurują informacje nt. wycieku kasy z portfeli Polaków (ze skarbonki BFG) wskutek upadłości SKOKów, szczególnie SKOK Wołomin, ale w co gra TVP?

Czyżby również kasa dotarła w ręce Zarządu telewizji publicznej?

Rozkaz prezesa Kurskiego i blokada informacji nt. upadłości SKOKu Wołomin niewątpliwie spowoduje, że PiS przegra najbliższe wybory samorządowe. Czy tego nie widzą PR-wcy PiSu? Nie wystarczy przykład rządów PO-PSL? Kto raz skłamie, temu drugi raz nie uwierzą…

Cały czas dziennikarze telewizji publicznej zamykają usta wyborcom, którzy są oszukiwani przez urzędników państwowych. Dysydenci, rękami syndyków upadłych SKOKów, w tym największa figura w tym układzie syndyk Lechosław Kochański, bezprawnie okradają obywateli wysyłając wezwania do zapłaty w sprawie tzw. podwójnych udziałów. Problem nie jest błahy. Samych członków upadłego SKOK Wołomin jest ponad osiemdziesiąt tysięcy, a gdzie inne upadłe SKOKi? Syndyk uderza w maluczkich, a o postępie w odzyskiwaniu setek milionów złotych od oszustów jakoś nie słychać. Nie słychać również o tym, iż w związku z przekroczeniem uprawnień (sprawa dotyczy olbrzymiej ilości osób) prokuratura podjęła wobec syndyka postępowanie i postawiła mu zarzuty.

Okazuje się również, że idea SKOK połączyła parlamentarzystów skłóconych opcji politycznych. W dalszym ciągu obowiązuje niepisane przymierze między Zjednoczoną Prawicą i całą opozycją, włącznie z SLD żeby nie puścić pary z ust.

Sitwa i klika rządzi Polską nadal, pieniądze szerokim strumieniem płynęły i płyną do banksterów.

17.02.2018 – udział przedstawicieli Stowarzyszenia w programie „Studio Polska” TVP Info

 

 06.05.2018 – TVP Info „Bez retuszu”

Oskar Hejka, radny z Warszawy, uczestniczył w ww. programie Studio Polska i nic z niego nie wyniósł, bo po dwóch miesiącach wypowiada idiotyzmy:

„Polskie służby to są dobre służby jeśli mają właściwe kierownictwo”    – koń by się uśmiał… a kobyła by się zryła…

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 18 lutego 2018