Czytaj:  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/skok-stulecia-kto-zwinal-polakom-3-miliardy-zlotych/mt3qk2x Pojawił się i dwugłos w tej sprawie. Nie wierzymy mediom, niezależnie z której są strony, bo mani ...

Kto nas okrada? Dlaczego boją się podstawić bank?

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj:  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/skok-stulecia-kto-zwinal-polakom-3-miliardy-zlotych/mt3qk2x

Pojawił się i dwugłos w tej sprawie. Nie wierzymy mediom, niezależnie z której są strony, bo manipulują poszkodowanymi od ponad czterech lat, zwłaszcza obecnie. Jak zdobyliśmy już bardzo dużą i precyzyjną wiedzę nt. tego złodziejstwa to NIKT z nami nie chce rozmawiać. Chodzimy co kilka dni na ul. Nowogrodzką w Warszawie do siedziby klubu PiS i składamy pisma oraz kolejne materiały dla Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który nie chce się z nami spotkać, dając w ten sposób nam sygnał, że Rada Wierzycieli zagłosuje za odstąpieniem od sprzedaży w całości Skoku Wołomin i ludzie nigdy nie odzyskają pieniędzy, a afera zostanie zamieciona…

Dlaczego żadne media nie poruszają tematu kto blokuje zakup przez bank Skoku Wołomin? To przecież rozwiązałoby problem WSZYSTKICH poszkodowanych. Pokrzywdzonym życzymy, by stała się sprawiedliwość” nie rozwiązuje wcale tematu. Pan Prokurator Krajowy B. Święczkowski, wykładowca WSKSiM w Torunie, zwodzi nas i odmawia pomocy, Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, przyjaciel RM boi się odsunąć od sprawy sędziów-komisarzy i syndyka Lechosława Kochańskiego, którzy ewidentnie nie tylko krzywdzą ludzi, ale łamią prawo, publicysta Radia Maryja S.Michalkiewicz oczernia nas i wyzywa od prowokatorów. Prosiliśmy wielokrotnie o. Janusza Dyrka o kolejny program w Rozmowach Niekończonych, odmówił.

Dlaczego teraz nie zaprosicie nas do studia i nie porozmawiacie? My wyjaśnimy dokładnie kto nami manipuluje i w jaki sposób rozwiązać ten problem i aferę, by Polacy odzyskali swoje oszczędności życia. Milczenie z Waszej strony to przyzwolenie na zło.

Czytaj:  https://wpolityce.pl/polityka/457003-radio-maryja-dementuje-rewelacje-onetu

Nikt nie chce pokazywać poszkodowanych, wszyscy ukrywają aferę, nawet TV Trwam i Radio Maryja nie przysłało dziennikarzy do sądu i już nie chcą nas zapraszać do mediów, bo mówimy prawdę o tych, którzy powinni dbać o losy Polaków – kilkuset tysięcy poszkodowanych obywateli.

Ojciec Tadeusz Rydzyk wielokrotnie nam kiedyś powtarzał „Tylko prawda Was wyzwoli”. I co?

Teraz decyzja należy do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego!

 


Powoli odsłaniają się prawdziwe „twarze” antysystemowców, patriotów i wszelkiej maści bojowników o dobro Polski…

Stosunek do afery finansowej SKOK Wołomin jest papierkiem lakmusowym kto jest Polakiem a kto nim nie jest. Z tej afery są finansowane partie PiS i PO, stąd odcięcie ich od źródeł finansowania, może oznaczać koniec tych partii na polskiej scenie politycznej i Układu Okrągłego Stołu. Niestety niewielu Polaków to rozumie. Afera finansowa SKOK to około 10 mld zł ukradzionych przez Żydów i Ukraińców z polskim obywatelstwem, którzy działają na szkodę Polaków.

Jesteśmy wdzięczni za podjęcie tematu Mediom Narodowym, ale mamy ciągle obiekcje na temat wzajemnych zależności (powiązania właścicielskie?) tych dwóch kanałów, gdyż niektórzy dziennikarze występują naprzemiennie w kanale wRealu24. Co gorsza, dostaliśmy również sygnały od ludzi, że komentarze krytykujące telewizję wRealu24 są przez moderatorów Mediów Narodowych usuwane, a ich konta blokowane! Mimo pisania nowych komentarzy po nagraniem ich liczba wciąż spada. Puszcza się natomiast komentarze wulgarne, kłamliwe i obrażające poszkodowanych. Jaki ma to cel? Syndrom „Michalkiewicza”? Ponadto zauważyliśmy, że Media Narodowe i wRealu24 mają tych samych moderatorów, dlaczego?

Pod filmem na kanale YouTube Mediów Narodowych zamieszczono trzy hasztagi:
#SKOK #Karliński #WSI
#WSI – co to za podprogowa sugestia? Przecież za hasztagiem powinni być wymienione np. instytucje, urzędnicy, politycy, wszystkie osoby które zamilczają tę aferę i ich koledzy dziennikarze, a nie mityczne WSI!

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
Również popieramy inicjatywę blokady JUST447, ale program był na inny temat – nt. funkcjonującej i rozgrywającej się teraz, nie w przyszłości, największej afery finansowej w RP i dlaczego Media Narodowe nie zbierają podpisów, np.
► Zbieraj podpisy pod listem do J. Kaczyńskiego!
► Zbieraj podpisy pod listem do A. Dudy!
► Zbieraj podpisy pod listem do M. Morawieckiego!
► Zbieraj podpisy pod listem do Z. Ziobro!

Dlaczego Media Narodowe nie odniosły się w trakcie, albo po audycji nt. zagłuszania części programu? Zbieg okoliczności czy cenzura prewencyjna?

Nie skrywamy, iż mamy głęboki żal do kanału wRealu24, gdyż prosiliśmy redakcję o przybycie z kamerą do sądu i nie doczekaliśmy się. Prosiliśmy również w ostatnich dwóch tygodniach wielokrotnie o zaproszenie poszkodowanych osób do studia, niestety do dnia dzisiejszego jest milczenie z ich strony, mimo, iż w audycji w dn. 16.07.2019r. z red. Gadowskim Marcin Rola zapraszał wszystkich poszkodowanych aferą Skok Wołomin do programu…

Nie doczekaliśmy się audycji, a teraz podobno YouTube zablokował kanał wRealu24 za mowę… nienawiści. Sprawdziliśmy, kanał wRealu24 „posprzątał” niewygodne programy ze swego serwera – wszystkie z tematyką SKOK Wołomin – a te z mową nienawiści, LGBT zostawił… Przypadek? A może ta blokada celowo wypadła w momencie bardzo ważnym, zwrotnym dla zamiecenia 10 mld złotych pod dywan przez syndyka Lechosława Kochańskiego i sędziego Cezarego Zalewskiego? Właśnie tuż przed posiedzeniem rady Wierzycieli, która ma decydować o odstąpieniu od przetargu na Skok Wołomin. Proszę się nie dziwić, ale rodzi to w osobach poszkodowanych podejrzenia, że kanałem wRealu24 sterują również ludzie, którym zależy na zamilczaniu tej afery, przynajmniej na czas kradzieży, czyli dokładnie w tym momencie…

 


Za to w tym ważnym dla afery momencie, dziennikarze propolscy, w tym ich guru – publicysta i „były” polityk Michalkiewicz, wciąż nie zawodzą i milczą, a Pan Strach, który już się odkrył jest stabilny w swej bucie i arogancji. Chodzi jak szwajcarski zegarek na pasku służb, więc może głosić dowolne kłamstwa, a i tak włos z głowy mu nigdy nie spadnie.

Michalkiewicz otrzymał rozkaz od swoich politycznych mocodawców (wszyscy wiemy pod czyim pantoflem siedzi?) żeby nic nie mówić, albo, wywołanym do tablicy, głosić kłamstwa o Skoku Wołomin i ubliżać poszkodowanym.

Jak może bezczelnie kłamać, że Skok Wołomin to piramida finansowa z 20% oprocentowaniem i dziewięćdziesiąt tysięcy poszkodowanych ludzi – członków Skok Wołomin to stado oszołomów lubiących ryzyko gry w 3 karty? Jak on może kłamać, że oszczędzanie na lokatach w instytucji bankowej Skok Wołomin pod nadzorem KNF oraz BFG i inwestowanie w Amber Gold to było to samo ryzyko?

Strach doskonale wie, że lista kredytobiorców jest ogólnie dostępna m.in. dla dziennikarzy w sądzie, wystarczy pofatygować się i dostać fotokopie oraz pozwolenie od „swoich”, by opublikować ją, a nie kłamać i narażać na represje i tak już poszkodowanych ludzi. Co za podłość i buta: „Na minę chcą mnie wsadzić, diabli wiedzą jakie nazwiska tam są. Miałbym zaraz Prokuraturę na głowie”. A jeszcze niedawno kłamczuch mówił, że w tym wieku to już nie musi się niczego bać.

Czy 70% wykasowanych komentarzy z niedzieli na poniedziałek (7/ 8 lipca 2019 r.) po opublikowanym przez TV ASME nagraniu z Lublina gdzie Michalkiewicz odmawia pomocy poszkodowanym o niczym nie świadczy? Widać, że nie wszyscy dali się nabrać na machiawelizm Stracha.

Czy kiedykolwiek ten guru publicystów wspomniał o tysiącach ludzi dręczonych przez syndyka Lechosława Kochańskiego odpowiedzialnością za tzw. podwójne udziały? NIGDY!

Jedyni propolscy, katoliccy, prawicowi zasłaniają się RODO? Takie grube tematy, że lepiej o tym nie mówić? A może jeszcze donoszą do ABW, że ktoś mówi prawdę?

Marcinowi Roli nic nie grozi, wraz z Michalkiewiczem, Sumlińskim i Gadowskim po prostu działają na zlecenie, ci sami ich opłacają. Tak samo jak inni żurnaliści z mediów lewicowych typu Wyborcza, Newsweek, Polityka…

Marcin Rola wysypał się dla kogo pracuje… TV Republika, zresztą we wcześniejszych KRS występują powiązania z osobami z tamtego kręgu. Tak jak mówił w 2013 roku na taśmach Mateusz Morawiecki ze Zbigniewem Jagiełło prezesem PKO BP – już wtedy szło grube finansowanie na nowe media.

Ustawka z kolejną czasową blokadą na YouTube ma zablokować temat SKOK Wołomin przed decydującym starciem?

Poza tym Rola kłamie, nigdy jego osoby nie było bezpośrednio przy tym jak wyrzucano Stowarzyszenie z budynku PAST wRealu24. Robili to Adam Zięcina oraz Izabela Stackiewicz, ale nie Marcin Rola! Chyba, że się w tym czasie schował?

Kłamie również w innej sprawie – redakcja wRealu24 nie proponowała nikomu ze Stowarzyszenia rozmowy, ani tym bardziej żadnej kawy. Od czasu posiedzenia w sądzie w dn. 15 lipca 2019 r. na które zapraszaliśmy wRealu24 oraz prosiliśmy o program – nie ma żadnej odpowiedzi!

Pluj świni w oczy to kwiknie: deszcz pada!

Po raz kolejny prowadzący program w MN zadaje sugerująco – idiotyczne pytania z tzw. TopChatu, a dlaczego nie zapytał „bohatera narodowego” jak to możliwe, że Michalkiewicz tak śmiało macha jęzorem o potencjalnym zagrożeniu 300 mld dolarów wynikającym z ustawy JUST447, a boi się kwiknąć o 4 mld złotych złodziejskich kredytów branych przez prominentów ze SKOK Wołomin i wydrenowania z kieszeni Polaków (składki banków do BFG) 10 mld złotych – upadłości kas i banków spółdzielczych.

Ciągle ta sama odpowiedź Stacha o prowokatorach się już przejadła. Mógłby wymyśleć inną bajkę, np. RODO. Michalkiewicz jest już skończony, 5 lat zamilczania okradzenia Polaków przez mafię, brak empatii dla setek tysięcy ludzi gnębionych wezwaniami do zapłaty wystawia mu odpowiednie świadectwo jednego z tych o których tak chętnie opowiada, czyli o UBekach. Wymowne jest, że o poczynaniach syndyka Lechosława Kochańskiego nigdy w swoich bajkach nie wspomniał. Czyżby kolega z jednostki?


3 komentarze do „Kto nas okrada? Dlaczego boją się podstawić bank?

 1. Alfred

  Ale jazda! Bez trzymanki!

  Po co idą na zwarcie?
  Przecież na miejscu tych łobuzów kazałbym PKO BP, czy innej spolonizowanej instytucji kupić to szambo i wyprać swoje brudy!

  A tak ludzie im to zapamiętają – do końca ich śmierdzącego żywota!

  Odpowiedz
 2. Zmartwiony

  Ojciec Rydzyk się tłumaczy, a zakazał występowania poszkodowanym w TV Trwam? Hańba!
  Taki on jest czuły na problemy ludzi? On im współczuje i nic nie robi?

  Przecież Ziobro i Jaki to jego pupilki! Nie wierzę, że nie ma z nimi kontaktu, więc po prostu okłamał ludzi!

  Odpowiedz
 3. Helena

  Ojcze Tadeuszu! Dlaczego tak się zachowujesz? To jest przykład chrześcijanina, katolika, Polaka?
  Wspieram Waszą telewizję i radio przez lata, wpłacam na fundację Lux Veritatis systematycznie pieniądze, oczywiście w miarę swoich możliwości, ale NIGDY nie odmawiam gdy prosicie.
  To co czytam i się dowiaduję mnie po prostu przeraża! Kilkaset tysięcy osób ma problem z syndykiem nękającym wezwaniami do zapłaty często biednych ludzi, to koszmar. Dlaczego nikt się za nimi nie wstawi?
  Osoby ze Stowarzyszenia św. Michała Archanioła zostały na dodatek jeszcze okradzione z dorobku całego życia, nikt im nie chce pomóc. Są oszukiwani przez polityków, nasz polski Rząd, Premiera M.Morawieckiego, Pana Prezydenta A.Dudę.
  To ja na nich głosowałam, a teraz przecieram oczy ze zdumienia jak można tak lekceważyć ludzi i zostawić ich na pastwę złodziei, tak ZŁODZIEI!!!

  Modlitwa za tych biednych ludzi to za mało. Modlitwa i praca oraz pomoc osobie w potrzebie – to jest właśnie zachowanie chrześcijanina!
  A czy Pani Lidia Kochanowicz, osoba świecka, prawa ręka ojca T.Rydzyka, która zna wszystkich polityków, od lat bywa w parlamencie, dba o losy Radia i TV Trwam nie może pomóc tym ludziom? O ile wiem jest ona dyrektorem Fundacji Lux Veritatis!
  Politycy PiS często występują w tych mediach między modlitwami, a są przecież oni u władzy i mają wszelkie instrumenty, by pomóc tym ludziom!

  „A fructibus eorum cognoscetis eos”. – Jezus Chrystus

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 29 lipca 2019