Najważniejsze śledztwo w sprawie syndyka i sędziego-komisarza przeniesiono ze skompromitowanej Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga do Białegostoku, by… Stowarzyszenie tam nie dotarło i nie patrzyło im na ręce..  Gorzów Wielkopolski - Warszawa - Szczecin - Suwałki.   Brakuje jeszcz ...

Kolejne pozorowane działania Prokuratury. Rozproszono śledztwa, aby trudniej znaleźć złodziei.

Najważniejsze śledztwo w sprawie syndyka i sędziego-komisarza przeniesiono ze skompromitowanej Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga do Białegostoku, by… Stowarzyszenie tam nie dotarło i nie patrzyło im na ręce..

 Gorzów Wielkopolski – Warszawa – Szczecin – Suwałki.   Brakuje jeszcze Rzeszowa, Katowic, Wrocławia, wtedy śledztwo będzie szło sprawniej, a syndyk i sędzia-komisarz zrobią z masą upadłościową co trzeba.
 Zresztą co chwila wpadają oni na świetne pomysły, podrzucane przez dysydentów kryjących się za plecami BFG, NBP, MF i… niestety Ministerstwa Sprawiedliwości (patrz osławiony już Departament Legislacyjny)

Jak widać i słychać, tylko Stowarzyszenie Św. Michała jest zainteresowane znalezieniem 3 miliardów złotych. One nie są jeszcze stracone jak się imputuje społeczeństwu!

Nieprawdą jest, że chcieliśmy przenieść śledztwo do Białegostoku – od ponad pół roku chcieliśmy, by sprawą zajął się nie JEDEN młody, niedoświadczony człowiek, a ZESPÓŁ prokuratorów w Warszawie w Prokuraturze Regionalnej.

Czekamy teraz na angaże do Prokuratury Krajowej, bo chyba tam nikt nie rozumie na czym polega operacja „Wołomin”, a jeśli rozumie to… Sienkiewicz miał rację.
Bartłomiej oczywiście.

2 strona prokuratura 22 luty 2017 afera amber skok wołomin afera wołomin upadłość syndyk Kochański sędzia komisraz Zagrobelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 22 lutego 2017