Ukazał się kolejny już artykuł o ostródzkiej notariusz Agnieszce Sinkiewicz w Gazecie Polskiej z dn. 29.11.2017 r., a Prokuratury zupełnie to nie interesuje, w jaki sposób znalazła się w radzie wierzycieli, kto ją tam reprezentował i dlaczego powołał. Parasol ochronny rozłożony nad pr ...

Dziennikarze piszą, a Prokuratura jest ślepa, albo… aż się nie chce wierzyć!

Ukazał się kolejny już artykuł o ostródzkiej notariusz Agnieszce Sinkiewicz w Gazecie Polskiej z dn. 29.11.2017 r., a Prokuratury zupełnie to nie interesuje, w jaki sposób znalazła się w radzie wierzycieli, kto ją tam reprezentował i dlaczego powołał. Parasol ochronny rozłożony nad przestępcami jest bardzo szczelny, jak widać nie tylko chroni on sędziów-komisarzy i syndyka.

A gdzie rzetelność dziennikarska PAP?
Polska Agencja Prasowa nabrała wody w usta i nie informuje społeczeństwa na kogo się wszyscy zrzucaliśmy przez tyle lat – składki do BFG. Powtarzanie wielokrotne tych samych informacji o zatrzymaniach kolejnych słupów, w tym dwóch największych Piotra P. oraz Mariusza G. już się przejadło i nic nie wnosi do sprawy.

Zresztą o czym ma PAP pisać skoro zaufanymi ludźmi przestępców afery SKOK Wołomin są pracownicy ABW oraz CBA jak wynika z ustaleń dziennikarzy śledczych, i nie tylko z Gazety Polskiej!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 29 listopada 2017