Prokuratura nie oczekuje zwrotu pieniędzy nie tylko od głównych sprawców afery, ale nawet celebrytów, którzy "przy okazji" załapali się na dobry kredyt. O mężu Edyty Górniak już napisały gazety, natomiast niespłacone kilkumilionowe  kredyty Michała Wiśniewskiego i jego żony Dominik ...

Dzień dobry! My też chcemy do TVN.

Prokuratura nie oczekuje zwrotu pieniędzy nie tylko od głównych sprawców afery, ale nawet celebrytów, którzy „przy okazji” załapali się na dobry kredyt.

O mężu Edyty Górniak już napisały gazety, natomiast niespłacone kilkumilionowe  kredyty Michała Wiśniewskiego i jego żony Dominiki Tajner (córki prezesa PZN Apoloniusz Tajnera) Prokuratury w ogóle nie interesują.

Czy tych osób prawo nie obejmuje? Wyższa kasta? Prokuratura chwali się poprzez PAP, iż zamyka w pierdlu słupy, a Michał ogłasza w Dzień Dobry TVN (18.12.2017 r.), iż reaktywował zespół i wydał nową płytę.

Mamy nadzieję, że zaśpiewa o reformie sądownictwa i prokuratury również. Natomiast w skrytości ducha liczymy, iż wkrótce za dotknięciem czarodziejskiej różdżki …  wyśpiewa prawdziwych sprawców afery.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 18 grudnia 2017