Dorota Kania (rocznik 1964) - redaktor naczelna Telewizji Republika, szefowa działu krajowego „Gazety Polskiej Codziennie”, wicenaczelna portalu Niezależna.pl, dziennikarka śledcza „Gazety Polskiej”, prowadząca poranne pasma w Polskim Radio 24 i chętnie zapraszana do TVP jako ekspert  ...

Dorota Kania wygania Stowarzyszenie z TV Republika! W co grają służby?

Dorota Kania (rocznik 1964) – redaktor naczelna Telewizji Republika, szefowa działu krajowego „Gazety Polskiej Codziennie”, wicenaczelna portalu Niezależna.pl, dziennikarka śledcza „Gazety Polskiej”, prowadząca poranne pasma w Polskim Radio 24 i chętnie zapraszana do TVP jako ekspert oraz komentator aktualnych wydarzeń…

Tak właśnie „przywitała” nas 30 stycznia br. pani Kania jak przyszliśmy do TV Republika w sprawie nagranego z naszym udziałem 12 grudnia ub. roku programu „Rozmowa ściśle jawna”. Program ten został przez red. Kanię zakazany do opublikowania w sieci jako niebezpieczny dla… mafii biznesowo-polityczno-urzędniczo-celebryckiej pilnującej, by przedsiębiorstwa SKOK Wołomin nie kupił żaden bank w przetargu 25 marca br. i tym samym dokumentacja finansowo-księgowa nie dostała się w niepowołane ręce.

Powoli odkrywają się karty dlaczego ww. media nie tropią złodziei ze SKOK Wołomin. Mając tak wielu dziennikarzy śledczych nawet nie przejawiają zainteresowania największą aferą finansową RP oraz złodziejami – kredytobiorcami. Przepływ informacji jest kontrolowany i inteligentnie manipulowany.

Nagle okazuje się, że to są ich… koledzy, którym wolno kraść. Dziennikarzy nie interesuje los deponentów okradzionych przez takich „kaczorków”. Nie są również zainteresowani losem kilkuset tysięcy ludzi, większości bardzo biednych, ściganych po sądach przez syndyka Kochańskiego za tzw. podwójne udziały.

Okazuje się, że dziennikarze należą do tej samej kasty, establishmentu co kredytobiorcy z listy VIP – wpływowi urzędnicy, osoby z pierwszej setki najbogatszych Polaków, politycy i celebryci.

Nienaganny warsztat dziennikarski, epopeje o dawnych aferach, Bolkach i Lolkach to lipa i tania sensacja. Zadaniowani służbiści piszą książki o służbach, ale na polecenie służb.

 

 

PS.

Media rządowe i głównego nurtu dalej ogłupiają ludzi wyciąganymi jak z talii kart „aferkami”, by nie pokazywać społeczeństwu tych prawdziwych.

Na szczęście są jeszcze media niezależne i pojawiają się pierwsze jaskółki – gratulujemy odwagi. Tym razem to nie jest już inicjatywa Stowarzyszenia tylko efekt jego pracy.
Późno i powoli, ale w końcu do społeczeństwa zaczyna docierać w jak chamski sposób zostało okradzione przez „wybrańców narodu” i jak perfidnie przygotowuje się „ukręcenie łba aferze SKOK”.

 

 

4 komentarze do „Dorota Kania wygania Stowarzyszenie z TV Republika! W co grają służby?

 1. Byłem naiwny

  KOMPROMITACJA !

  Byłem naiwny myśląc, że służby grają tylko w WOŚP i w WSI24…
  Po tym zdarzeniu straciłem całkowicie zaufanie do TV Republika.
  Najpierw Misiewicz, który trafił pod skrzydła tej telewizji (poręczał kredyty w Skoku Wołomin), a teraz Kania broniąca Kaczorka…
  Niech Sakiewicz wyrzuci z Republiki to straszydło jeśli chce, by to medium w ogóle ktoś oglądał.

  PS.
  Nie zdziwiłbym się, gdyby ta Kania była przypadkiem rodziną działacza komunistycznego, I sekretarza KC PZPR Stanisława Kani…

  Odpowiedz
 2. Konrad

  Stowarzyszenie wspierania zapomina chyba kto rządził w Polsce w latach 2013-2015, kto był premierem i kto tworzył rząd.
  Kto i z czyjego nadania był szefem KNF. O tym wszystkim zapomina (może za jakieś obietnice PO ???).
  Zapomina kto stał za aferą SKOK Wolomin., jakie służby, z czyjego nadania, jacy urzędnicy, z jakiej formacji brały w tym udział.
  O tym wszystkim Stowarzyszenie milczy i udaje, że walczy o pieniądze poszkodowanych.
  A w rzeczywistości wspiera – de facto – swoich wrogow i autorów i wykonawców calej afery SKOK Wołomin.
  Swoją droga ciekawa sprawa i warta zastanowienia. I wyciagnięcia wniosków kto za tym stoi.

  Odpowiedz
 3. Re: Konrad

  Konrad, a ty ile straciłeś? Chyba za dużo, bo myślenie ci szwankuje. Nie rozumiesz nic co ci ludzie robią za ciebie, czy palisz głupa? Gdzie ty widzisz, że ktoś tutaj popiera jakąkolwiek partię?
  Idź do sądu po prawo i sprawiedliwość i weź jeszcze prawnika to na pewno odzyskasz kasę!
  Człowieku ty chyba ślepy jesteś – jedna banda niemieckich Pokrak zaczęła rozkradać Polskę, a następna – szbes goi Pisowskich właśnie kończy to dzieło.
  Wyśpij się i przestudiuj (ze zrozumieniem!) chociaż Internet zanim coś napiszesz.

  Na marginesie
  Słuchy chodzą, że Wiśniewski czmychnął na kaczorku razem z kanią.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 3 lutego 2019