Okazja do ujawnienia prawdy o aferze! Zapraszamy WSZYSTKICH poszkodowanych deponentów, pokrzywdzonych przez wyłudzenie przez syndyka tzw. podwójnych udziałów oraz wszystkich zainteresowanych ukrywaniem tego przekrętu do uczestnictwa w tej farsie procesu, gdzie sędzia-komi ...

Czwartek, 19.07.2018 – pierwsze JAWNE posiedzenie sądu w postępowaniu upadłościowym SKOK Wołomin

 

Okazja do ujawnienia prawdy o aferze!

Zapraszamy WSZYSTKICH poszkodowanych deponentów, pokrzywdzonych przez wyłudzenie przez syndyka tzw. podwójnych udziałów oraz wszystkich zainteresowanych ukrywaniem tego przekrętu do uczestnictwa w tej farsie procesu, gdzie sędzia-komisarz i syndyk działają poza jakąkolwiek kontrolą państwa polskiego wydając arbitralne postanowienia działające na szkodę społeczną i powodując jednocześnie zacieranie śladów przestępstw.

Prosimy o wsparcie finansowe na wynajęcie fachowego pełnomocnika reprezentującego wszystkich poszkodowanych, gdyż polska Prokuratura oraz Sąd nie reprezentuje strony społecznej!

Miejsce:
Sąd Rejonowy w Warszawie, ul. Czerniakowska 100A (nowy budynek)
czwartek, 19.07.2018, godz. 11.00, sala A14

 

(dodano 20.07.2018 r.)
Dziękujemy wszystkim obecnym na długim posiedzeniu Sądu. Liczymy, iż w ten sposób powstaje grupa osób istotna dla rządzących (patrz => natychmiastowa reakcja premiera i rządu po proteście sadowników w Kraśniku) i sprawa nadużyć kierujących postępowaniem upadłościowym zostanie w końcu rozliczona (m.in. odpowiedzialność finansowa byłych członków SKOK), a sprzedaż przedsiębiorstwa SKOK Wołomin odbędzie się w sposób transparentny JEDNEJ instytucji finansowej w taki sposób, by ślady przestępstw nie zostały zatarte.
Natomiast jesteśmy przekonani, iż konsekwencją tego działania okażą się nagłe, „cudowne” spłaty kredytów Kowalskich, Jaworskich, Wiśniewskich i innych, bez przytaczania nazwisk, hochsztaplerów.

Po ponad trzech latach zaczynają rozumieć to dziennikarze PAP, których informacje cytują niektóre media, np.:
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1182596,wartosc-upadlego-skok-wolomin-to-ok-180-mln-zl.html
szkoda, że jeszcze dziennikarze z tych innych mediów nie potrafią samodzielnie napisać rzetelnych artykułów na ten temat, szczególnie z takich jak Sieci, Do Rzeczy, Wprost, Wyborcza, Polityka, Newsweek i in. Nieprzypadkowo wymieniamy akurat te media, gdyż rozmawialiśmy z naczelnymi oraz wskazanymi dziennikarzami, którzy oszukiwali nas, udawali zainteresowanych aferą, by wydobyć tylko od nas wiedzę nt. przestępców.
Tak na marginesie, nie udało się im za wiele od nas wyciągnąć…

************************************************************************************************

We wtorek, 17.07.2018, byliśmy gośćmi programu Polski Punkt Widzenia (godz. 21.40 w TV Trwam), w którym zastępowaliśmy polityków i urzędników zajmując się bulwersującym tematem wyłudzania wpłat przez syndyka od  członków upadłych SKOK do wysokości podwójnych udziałów.

[TYLKO U NAS] M. Karliński: SKOK Wołomin to największa afera finansowa w historii polskiego systemu bankowego. Premier nie jest zainteresowany jej wyjaśnieniem

 

Niestety, ale telewizje komercyjne wciąż blokują rozpowszechnianie jakichkolwiek informacji o nieprawnych działaniach w postępowaniu upadłościowym SKOK Wołomin. Z przykrością przyjmujemy fakt, iż blokuje informacje również prezes telewizji publicznej Pan Jacek Kurski. Dziennikarze TVP informują nas, iż mają odgórny zakaz zajmowanie się sprawą SKOK Wołomin, pod groźbą sankcji.

Zmiana szefa PAP również niewiele pomogła, poza tym, iż PAP przestało siać kłamliwą propagandę sukcesów prokuratury, która kryje prawdziwych sprawców afery i jak wiemy od kilku lat wszystkie sprawy związane ze SKOK Wołomin umarza zajmując się pionkiem z WSI Piotrem Polaszczykiem i rzekomymi słupami, którzy wynosili w reklamówkach pieniądze (dowożone z NBP ciężarówkami)…

Ostatnie uroczystości w Kraśniku dały nam kolejny dowód dlaczego obecny minister Jacek Sasin blokował nas przed spotkaniem z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, a premier Morawiecki nadal boi się z nami spotkać (patrz zdjęcia z uroczystości: Morawiecki – Bierecki – Sasin). Jak naocznie można było się przekonać rząd boi się tylko głośnych trąbek, wycia syren i innych fujarek-piszczałek, więc apelujemy do ludzi nie SIEDŹCIE CICHO z założonymi nogami, bo żadnego efektu to nie przyniesie. Pomagajcie nam w miarę swoich możliwości, nie tylko słowami wsparcia, ale i czynem. Rozliczajcie również z działań swoich przedstawicieli władz lokalnych i państwowych, bo nieoficjalnie zaczął się sezon kolejnych wyborczych obietnic…
Dziękujemy.

22222 afera SKOK Wołomin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 17 lipca 2018