A może Filip Świtała wszedł w rolę Wojciecha Kwaśniaka?   Na stronie KNF czytamy: „Premier Beata Szydło na wniosek Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego odwołała z dniem 15 lutego 2017 roku Zastępców Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego ...

Co na to prof. Glapiński – czy Pan Świtała wyrwał się jak Filip z konopii?

A może Filip Świtała wszedł w rolę Wojciecha Kwaśniaka?

 

Na stronie KNF czytamy:
„Premier Beata Szydło na wniosek Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego odwołała z dniem 15 lutego 2017 roku Zastępców Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Pana Lesława Gajka i Pana Wojciecha Kwaśniaka oraz powołała z dniem 16 lutego 2017 roku nowych Zastępców Przewodniczącego KNF – Pana Filipa Świtałę, który będzie odpowiadał w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego za nadzór nad pionem bankowym oraz Pana Marcina Pachuckiego, który będzie odpowiadał za nadzór nad pionem ubezpieczeniowym oraz kapitałowym.

Pan Filip Świtała jest związany z nadzorem bankowym od 2006 roku. Od 2011 roku pełnił funkcję kierowniczą w Departamencie Bankowości Komercyjnej i Specjalistycznej oraz Instytucji Płatniczych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego…”

1-2017-04-25-odp-KNFSKOK-Wołomin-posiedzenie-Rada-Wierzycieli_skok-wołomin-afera-amber-skok-wołomin-afera-wołomin-upadłość-syndyk-Lechosław-Kochański-sędzia-komisarz-Arkadiusz-Zagrobelny
2_2017-04-25-odp-KNFSKOK-Wołomin-posiedzenie-Rada-Wierzycieli_skok-wołomin-afera-amber-skok-wołomin-afera-wołomin-upadłość-syndyk-Lechosław-Kochański-sędzia-komisarz-Arkadiusz-Zagrobelny

Kto przygotował to pismo sygnowane przez zastępcę KNF?

Pan Filip Świtała chyba za bardzo się związał z dawną ekipą KNF pracując w urzędzie UKNF bądź co bądź już od wielu lat, bo próbuje wprowadzać ludzi w błąd rozmijając się z prawdą, podobnie jak wcześniej czynili to jego koledzy Panowie Jakubiak i Kwaśniak.

Już od dawna wiemy, że jest ciche przyzwolenie na łamanie prawa przez syndyka i sędziego i „NIKT NIC NIE MOŻE”(czytaj: nikt nie chce ludziom pomóc), ale na taką oficjalną niechlujność prawną wysokich urzędników państwowych zamykać oczu nie będziemy!

KNF bezmyślnie (czytaj: celowo) skopiował tekst ustawy prawo upadłościowe obowiązujące obecnie (czyli, zmienione od 2016 r.), ale nieobowiązujące w postępowaniu SKOK Wołomin (ustawa pr. up. i napr. w brzmieniu sprzed 01.01.2016r.).

 

I co z tym fantem zrobimy Sz.P. profesorze Glapiński?

Zarzucimy KNF prawną niechlujność i wydamy stosowne dyspozycje godne szefa Banku Centralnego, czy idziemy śladami prof. Belki „Wszyscy, wszystko wiedzą”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 4 maja 2017