Pojawiły się nowe okoliczności, które pozwalają na domniemanie, iż w „operacji Wołomin” nie tylko inwigilowano polityków obu stron sceny politycznej, ale wmanewrowano celowo WSI żeby było na kogo zrzucić całą winę oraz miał być to taki parasol, który spowoduje, że pewne kręgi nie będą ...

Ciemny lud to kupi

Pojawiły się nowe okoliczności, które pozwalają na domniemanie, iż w „operacji Wołomin” nie tylko inwigilowano polityków obu stron sceny politycznej, ale wmanewrowano celowo WSI żeby było na kogo zrzucić całą winę oraz miał być to taki parasol, który spowoduje, że pewne kręgi nie będą chciały angażować się w sprawę. I to się jak na razie udaje.
Kilka lat śledztwa i kogo ma Prokuratura? Oprócz Piotra P. nie mają nikogo. Bentley robi za całe WSI… 😉

A propos aneksu w sprawie likwidacji WSI, nie ujawniono go do tej pory, bo i po co?

 

Trzeba jasno powiedzieć, że za przekręt nie odpowiada ani PO i nie PiS, a konkretni ludzie związani blisko z politykami. Może już czas, aby zwykli złodzieje przestali chować się za plecami polityków, czy innych organizacji.

Pojawiają się też wątpliwości, czy ewentualna komisja śledcza będzie szukała rzeczywistych winnych, czy polityków, których można obwinić? Aczkolwiek, przy okazji, będą wypływały grubsze ryby, które dotychczas blokują skutecznie działania Prokuratury i Ministerstwa Sprawiedliwości. Przecież „Wszyscy wszystko wiedzą”…

Tak się jakoś w naszym kraju utarło, że za winy jednostek obwinia się całą grupę lub organizację, bo grupy nie da się ukarać…

Na przykładzie tego co wyczynia syndyk z sędzią-komisarzem przy poklasku BFG, NBP oraz z namszczeniem MF oraz NBP widać, że jest to sieć powiązań na styku sądów, służb specjalnych i mafii. Trzeba było przeprowadzić dekomunizację w latach 90-tych, teraz już za późno, bo okopali się praktycznie wszędzie.

Panie Prokuratorze Ziobro, znajdźcie i ukarajcie winnych, zamiast mataczyć o ,,być może odpowiedzialnych” i utrudniać dochodzenie do prawdy – vide działania Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.

Może dość już pustych słów, a czas na realne czyny?

Jeden komentarz do „Ciemny lud to kupi

  1. Mirek

    W/g mnie nad sprawą S. Wołomin pracują spece od wizerunku, socjologowie, nie tylko mafia. Skoro min. finansów, min. sprawiedliwości, wszystkie prokuratury, knf, nbp, bfg twierdzą, że syndyk i sędzia komisarz postępują zgodnie z prawem – czyli mają rację.
    Z nas poszkodowanych chcą zrobić i pokazać, że jesteśmy psychicznie chorzy skoro twierdzimy inaczej.
    A tak w ogóle powinniśmy być zadowoleni, że dostaliśmy gwarantowane środki, i siedzieć cicho, bo oni tę śmierdzącą sprawę chcą zamieść pod dywan.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 3 kwietnia 2017