Banaś i Kochański – Prokuratura w Białymstoku zamiata afery

Banaś następnym Chrzanowskim POPiSu – Giertych z Czarneckim zrobili sztuczną aferę w KNF żeby odwrócić uwagę od przetargu na Skok Wołomin, a teraz odwraca się uwagę Banasiem w czasie gdy syndyk Kochański utylizuje dokumentację finansową Skok Wołomin… Co takiego Marian Banaś zrobił ...

Banaś następnym Chrzanowskim POPiSu – Giertych z Czarneckim zrobili sztuczną aferę w KNF żeby odwrócić uwagę od przetargu na Skok Wołomin, a teraz odwraca się uwagę Banasiem w czasie gdy syndyk Kochański utylizuje dokumentację finansową Skok Wołomin…

Co takiego Marian Banaś zrobił dla ujawnienia przepływów pieniężnych ze Skok Wołomin do kieszeni swoich „kolegów”?

NIC nie zrobił, więc jaki efekt chcą wywołać obrońcy Banasia? Nie dajmy się ogłupić!

Zwłaszcza rycerzom Konfederacji, którzy wybrani zostali przez społeczeństwo do Sejmu po to, by rozwalić w końcu ten system, układ sterujący i kiwający Polaków od 1989 r. Co robią obecnie Konfederaci? Bronią Banasia, tak jak system broni Lechosława Kochańskiego. W mediach mainstreamowych w tej kretyniejącej z dnia na dzień debacie publicznej czują się jak ryby w wodzie. „Narodowa śmietanka” już po dwóch miesiącach stała się „elytą”, która zapomniała kto ją wybrał i po co jest na Wiejskiej.

W rolach głównych występują
Jan Labut
Arkadiusz Batóg
Krzysztof Byjoch
rodzina Aussenbergów
dziennikarze prawicowi na kredytach Skok Wołomin – Krzysztof Skowroński (radio WNet), Katarzyna Adamiak – Sroczyńska (była rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, obecnie Zarząd TVP)
syndyk SKOK Wołomin – Lechosław Kochański
Dominika Tajner – córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego

… i wiele, wiele jeszcze WAŻNIEJSZYCH niewymienionych osób, w tym głównych organizatorów i beneficjentów wyłudzeń oraz ich pomagierów i najemników – zwłaszcza polityków, członków mafii w Ministerstwie Sprawiedliwości działających wespół z sędziami oraz właścicielami kancelarii prawnych etc.

 

Adam Glapiński (NBP) głosował poprzez swojego wysłannika na Radzie Wierzycieli Skok Wołomin za sprzedażą Skoku w częściach faktycznym kredytobiorcom, czyli… złodziejom.

Adma Glapiński, mimo wielu próśb nie spotkał się NIGDY z przedstawicielami poszkodowanych w aferze Skok – Stowarzyszeniem Św. Michała.

Filip Czuchwicki (ur.1986) jest wychowankiem Grzegorza Biereckiego, twórcy systemu SKOK, senatora PiS i przyjaciela Zbigniewa Ziobry. Do Komisji Nadzoru Finansowego w roku 2018 wstawił go Adam Glapiński, a teraz przytulił w Narodowym Banku Polskim.

Źródło:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wyrzucony-z-knf-filip-czuchwicki-wychowanek-tworcy-skok-ow-doradza-prezesowi-nbp/xkenm0v

Bujdy Stonogi – wyprowadzone pińset+ mln euro wraca z Hongkongu do kieszeni złodziei…

Cicho wszędzie, głucho wszędzie TVP = TVN = Polsat. Wyborcza oraz PO, PSL, SLD i Konfederacja również nie podejmują tematu? W Polsce mamy zrównoważony rozwój, wszyscy korzystali z dobrodziejstw Skoku? Przecież wszystkie kwity dokąd wypłynęły pieniądze ze Skok Wołomin leżą w kancela ...

Cicho wszędzie, głucho wszędzie TVP = TVN = Polsat.
Wyborcza oraz PO, PSL, SLD i Konfederacja również nie podejmują tematu?
W Polsce mamy zrównoważony rozwój, wszyscy korzystali z dobrodziejstw Skoku?

Przecież wszystkie kwity dokąd wypłynęły pieniądze ze Skok Wołomin leżą w kancelarii RESIST oraz Lechosława Kochańskiego, który już dawno powinien być ze Stonogą zapuszkowany, a cieszy się wolnością. W warszawskim sądzie przy ul. Czerniakowskiej 100A sędzia-komisarz Cezary Zalewski i mec. Piotr Zimmerman również o tym wiedzą.

Kilka lat temu poszkodowani w aferze Skok Wołomin prosili Zbigniew Stonogę o pomoc w nagłośnieniu sprawy, ale on miał ich głęboko w poważaniu i 10 mld złotych również; był głuchy i milczał, a po kilku latach zaczyna sypać? Jaka jest jego rola? Którą rolę błazna ma odegrać tym razem?Odwrócenie uwagi od SKOKu Wołomin? Żyd mąci i zawsze będzie mącił, tak ma w charakterze, a sługusy kłamczuchy – politycy i zadaniowani dziennikarze ciemnotę wciskają Polakom, że nic nikt nie stracił, sprawy nie ma!

Wojna o kasę? Bezdomni, umierające słupy => patrz analogia do Skok Wołomin, śmierć „prawnika Skoków” senatora prof. Henryka Ciocha i twórcy Skoków, formalno-prawnego ich mózgu, oficera szkolonego przez WSW, prof. Adama Jedlińskiego, zarazem uważanego za bliskiego przyjaciela śp. Lecha Kaczyńskiego. Z tercetu Lech Kaczyński – Adam Jedliński – Grzegorz Bierecki pozostał wśród żywych ten ostatni…

Przelew 179 mln EUR na fundację – Instytut imienia Lecha Kaczyńskiego? Pilnie kasa potrzebna na marketing wyborczy?

Skąd Stonoga ma te informacje i dlaczego mówi o tym, a nie chce gadać  o Skoku Wołomin?

*********************************************************************************************************

Michał Krupiński (38 lat) obecny prezes Pekao S.A. Nie chciał zarobić i kupić Skok Wołomin w przetargu za 1 zł? Woli dysponować i zarządzać ukradzioną Polakom kasą?

Urodzony w 1981 roku, już w wieku 20 lat wspierał w kampanii parlamentarnej Unię Wolności. Analizował dane GUS i przygotowywał raporty.

W wieku 22 lat (2003–2005) pracował w sekretariacie generalnym Parlamentu Europejskiego. W 2005 został doradcą grupy Unia na rzecz Europy Narodów, m.in. w komisjach zajmujących się gospodarką.

Raz w miesiącu w jednym z brukselskich pubów Krupiński organizował spotkania Polaków pracujących w PE. Podczas jednego z nich poznał Witolda Ziobro, brata dzisiejszego ministra sprawiedliwości, pracownika PE. Zaprzyjaźnili się, razem wynajęli mieszkanie. Ziobro wprowadził Krupińskiego w środowisko PiS. Ta znajomość pomogła mu też wejść do rządu.
W wieku 25 lat (marzec 2006 – listopad 2007) zajmował stanowisko podsekretarza stanu – wiceminister w Ministerstwie Skarbu Państwa za rządów PiS (Wojciech Jasiński był wtedy ministrem).
Do 31 roku życia zalicza posady dyrektorskie w Banku Światowym i amerykańskim Bank of America Merrill Lynch.

W wieku 35 lat (01.2016-03.2017) piastuje fotel prezesa zarządu PZU.
W wieku 36 lat, w dn. 7 listopada 2017 za ponownych rządów PiS Michał Krupiński jednogłośnie otrzymuje zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na pełnienie funkcji prezesa zarządu banku Pekao S.A.

 

Co osiągnęła „Konfederacja” rozdmuchując JUST447 do kosmicznych rozmiarów i uciekając przed ludźmi poszkodowanymi w największej aferze finansowej?
Czy dalej „Narodowcy” z „Wolnościowcami” grają z Michalkiewiczem w trzy karty?

Kiedy Konfederacja zajmie się realnymi aferami? A może tak jak pozostałe partie jadą na smyczy tych samych złodziejskich korporacji bezczelnie okradających Polaków z oszczędności życia?

 

Wybory 2019 !!! czyli „Bankierzy kontrolują wszystkich, którzy kandydują w wyborach”

 

Przypomnienie jak mafia manipuluje mediami:

Pecunia non olet, ale smród się niesie.
Najgorsze jest szambo, które myśli, że jest perfumerią.

Śmichy, chichy tuzów dziennikarstwa ekonomicznego – fragm. programu EKG, radio TokFM, dn.13.12.2018
Struktury mafijne kierują mediami i naszym krajem.

——————————————————————————————————————————-

Pytanie za 100 punktów. Kiedy temat Skoku Wołomin powróci? Czy ponownie będziemy czekali przez kolejną czteroletnią kadencję parlamentarzystów?
Minutowa wzmianka w Komentarzu Tygodniowym z 16.10.2019 r. po półrocznej ciszy nic nie zmienia, w następnym komentarzu mowa jest już tylko o brązowych skarpetkach…

Rozczulanie się nad jedenastoma posłami Konfederacji i nazywanie ich „11 rewolwerowcami” wzbudza tylko uśmiech, bo oni strzelają li tylko „ślepakami”, prawdziwych realnych afer boją się tykać.

Na procesie sądowym Pana W.Gadowskiego z Ringier Axel Springer były obecne wszystkie antysystemowe telewizje oraz …TV Republika.
Gdzie one wszystkie były w marcu i sierpniu br. jak sędzia Cezary Zalewski z syndykiem Lechosławem Kochańskim pozorowali przetargi w sądzie i na Radzie Wierzycieli, by zamieść aferę pod dywan?

PiS i PO chronią przestępcę Lechosława Kochańskiego!

Lechosław Kochański jest jednym z najbardziej znanych warszawskich syndyków. Tam gdzie się pojawia ludzie tracą setki milionów złotych. Pracował m.in. przy upadłości Sky Clubu, Alterco, DSS, Interbroka, OLT Express, czy WGI Consulting (w skład rady nadzorczej spółki WGI weszli m.in ...

Lechosław Kochański jest jednym z najbardziej znanych warszawskich syndyków. Tam gdzie się pojawia ludzie tracą setki milionów złotych.

Pracował m.in. przy upadłości Sky Clubu, Alterco, DSS, Interbroka, OLT Express, czy WGI Consulting (w skład rady nadzorczej spółki WGI weszli m.in. Dariusz Rosati, Henryka Bochniarz, Bohdan Wyżnikiewicz, Tomasz Szapiro, Richard Mbewe).

Kochański był prodziekanem Krajowej Izby Syndyków (obecnie: Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych), biegłym sądowym z zakresu rachunkowości, organizacji zarządzania, analizy i wyceny przedsiębiorstw i biegłym skarbowym z zakresu szacowania przedsiębiorstw i udziałów kapitałowych.

https://www.pb.pl/syndyk-zeznaje-w-sprawie-wgi-767011

https://spidersweb.pl/bizblog/blamaz-knf-afera-wgi-wyrok-sadu/

Żydzi są niezwykle przedsiębiorczy, ich idee się nie marnują, idee przekuwają w rzeczywistość. Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza. Oni wiedzą gdzie są pieniądze.

 

Pancerny nie tylko jest Banaś, ale wszystkie „kaczorki” (etymologia słowa od nazwiska Piotra Kaczorka byłego rzecznika CBA z niespłaconym kredytem) zamieszane w aferę Skok Wołomin.

Bełkot w TVP Info – młodemu karierowiczowi, obecnie rzecznikowi Rządu, Piotrowi Müllerowi (ur. 1989) język się plącze, straszy stawianiem zarzutów każdemu kto zagrozi bandzie SKOKowej, a Dariusz Joński bredzi o tajnym posiedzeniu Komisji Finansów Publicznych i o pobiciu Kwaśniaka za współpracę KNF z kredytobiorcami oraz o jakimś fikcyjnym filmie tchórza Sekielskiego. Za to Pani poseł Agnieszka Ścigaj udaje, że nic nie wie i nieśmiało wspomina o Stowarzyszeniu Św. Michała zamiast powiedzieć wprost, że wszyscy, łącznie z Kukiz’15 i PSL, POPiSem tak jak i antypolskim Rządem i Prezydentem Andrzejem Dudą oszukują Polaków dopuszczając złodziei do oskubania Polaków z oszczędności ich życia.

Jacek Łęski, UBek z publicznej TVP, od razu sprowadza dyskusję na manowce i… WSI. To on wygonił przedstawicieli Stowarzyszenia z programu „Studio Polska”, a teraz ten prezes-słup Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez Instytucje finansowe „Przywiązani do polisy” odpowiednio moderuje dyskusją.

Michał Woś również rżnie głupa. Jako jeszcze nieopierzony wówczas, młody 25-cioletni szef Gabinetu Politycznego Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro podczas rozmów ze Stowarzyszeniem nieopatrznie wysypał prywatne kancelarie prawne, które tak naprawdę rządzą w Ministerstwie i Prokuraturze chroniąc złodziei obrabiających Skok Wołomin oraz opłacanych przez nich urzędników w KNF, BFG, NBP wraz z politykami i sędziami z Wydziału Upadłościowego Sądu przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie z Lechosławem Kochańskim na czele.

8 sierpnia 2019 r. – Dzień Hańby

Jeden Piebiak dla draki został „odstrzelony”, a powinny zlecieć następni. Kiedy spadnie reszta głów? Marcin Warchoł, Piotr Zimmerman, Marek Chmaj, Patryk Filipiak, rodzina prokuratorsko-adwokacka Siemaszko, SSR Emil Szczepanik, SSR Marcin Krawczyk, SSR Cezary Zalewski, syndyk Lechosła ...

Jeden Piebiak dla draki został „odstrzelony”, a powinny zlecieć następni. Kiedy spadnie reszta głów? Marcin Warchoł, Piotr Zimmerman, Marek Chmaj, Patryk Filipiak, rodzina prokuratorsko-adwokacka Siemaszko, SSR Emil Szczepanik, SSR Marcin Krawczyk, SSR Cezary Zalewski, syndyk Lechosław Kochański, Piotr Sopa, Filip Pukaczewski, Jan Maria Tomaszewski, mec. Dariusz Raczkiewicz, etc.

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy to największy sąd gospodarczy w Polsce. Bo o ile w sprawach karnych i cywilnych zajmuje się jedynie tymi z trzech warszawskich dzielnic (Ochota, Ursus, Włochy), o tyle jeśli chodzi o sprawy gospodarcze – sędziowie orzekają w sprawach dotyczących całej Warszawy i kilku powiatów wokół stolicy. Podstawowa siedziba sądu mieści się przy Marszałkowskiej, ale największa część gospodarcza znajduje się w wybudowanym przed kilkoma laty gmachu przy Czerniakowskiej 100A. To tam właśnie wieloletnim sędzią-komisarzem w największych postępowaniach upadłościowych w Polsce był Piotr Zimmerman. Od 2012 r. brał udział w pracach kolejnych Zespołów Ministra Sprawiedliwości Ds. Nowelizacji Prawa Upadłościowego i Naprawczego oraz znajduje się w gronie twórców nowej ustawy Prawo restrukturyzacyjne. Lider w specjalizacji Prawo upadłościowe i naprawcze w rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej od 2008 r.

Emerytowany prof. Feliks Zedler (Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu), główny autor ustawy Prawo Upadłościowe i Naprawcze, po jednej ze swych prelekcji na Uniwersytecie w Poznaniu poproszony przez członków Stowarzyszenia Św. Michała o zajęcie stanowiska w sprawie wygenerowanej przez SSR Emila Szczepanika i podpisanej przez Marcina Warchoła opinii Ministerstwa Sprawiedliwości zmieszany uciekał po schodach jak zając i krzyczał żeby zwrócić się do Warszawy do kancelarii Piotra Zimmermana…

 

Niby koniec, ale to dopiero początek końca tych ubabranych kradzioną kasą polityków, urzędników, znajomków oraz ich rodzin!

Cały czas Prokuratura Krajowa i Ministerstwo Sprawiedliwości przeszkadzało Stowarzyszeniu Św. Michała w procedowaniu zgodnym z prawem postepowania upadłościowego Skok Wołomin. Nie postawiliście zarzutów syndykowi Kochańskiemu i sędziom-komisarzom: SSR Małgorzacie Brzozowskiej, SSR Arkadiuszowi Zagrobelnemu i SSR Cezaremu Zaleskiemu, którzy na każdym kroku łamali obowiązujące prawo. Prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski wstawił do udziału w postępowaniu upadłościowym prokuratora-słupa, który nigdy się nie odezwał na posiedzeniach fikcyjnej Rady Wierzycieli – prok. Agatę Nowak-Pietruchę. Mieliście swoich „kretów” w Ministerstwie Sprawiedliwości (m.in. Emil Szczepanik, Andrzej Ryng, Jan Bołonkowski), którzy z zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi (m.in. Piotr Zimmerman i in. kancelarie, które będziemy ujawniali) pisali na korzyść złodziei-kredytobiorców opinie prawne pod którymi podpisywał się m.in. min. Marcin Warchoł oraz min. Łukasz Piebiak.

Winni się tłumaczą? Co oznacza oświadczenie Waszej pracownicy Emilii, Panie Ministrze Ziobro?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielka Trójca prokuratorów „Święczkowski-Ostrowski-Grzyb” zamiata aferę w Prokuraturze, a w Ministerstwie Sprawiedliwości robi to „Ziobro-Warchoł-Piebiak”.
Tego ostatniego odstrzelili, gra pozorów.

Ustawka z Piebiakiem zrealizowana, a kiedy kolej na syndyka POPiS-u Lechosława Kochańskiego?


Po co rozdmuchuje się aferę JUST 447? Już wiadomo?

Konwencje wyborcze trwają w najlepsze, marionetki licytują się aferami, a przez usta żadnemu z „bandy czworga” oraz tzw. Konfederacji nie przeszło żadne zdanie o aferze Skok Wołomin!Wszyscy robią kampanie za pieniądze ze Skok Wołomin, SK Bank, za środki dmuchnięte Polakom z BFG!

Męty z Wiejskiej PiS-PO-PSL-SLD powinny spłynąć razem z odchodami poprzez rury uszkodzonej oczyszczalni „Czajka”, tam ich miejsce, w szambie.


4 miliardy złotych to dla kanału Roli „Internetowa kwestia”. „Środowiska Internetowe chodzą od przybytku do przybytku i hejtują…” – dzieciak Rola albo się naćpał, albo koledzy Morawieckiego za dużo dali hajsu na „nowe media”, że pozwalają sobie w PAST-cie tak obrażać ludzi. Aczkolwiek jedno nie zaprzecza drugiemu.

Wojciech Sumliński: „ Ja o tej aferze Skok mówiłem, pisałem o tej aferze zanim jeszcze ona wybuchła. Wątki rozmaitych sytuacji rzeczywiście dochodziły do Skoku Wołomin i ja o tym mówiłem od wielu, wielu lat.” „Trudno zajmować się wszystkim, bo nie zrobi się nic porządnie”.

Zanim afera wybuchła, Sumliński już o niej wiedział… Lepszego kłamstwa już nie mógł naprędce wymyślić. Kolejna manipulacja – Piotr Polaszczyk był nie tylko przyjacielem pana Komorowskiego, ale także wielu towarzyszy z PiSu, m.in. Pana Macierewicza, o czym Sumliński nie wspomina.

Zwinnie, z lekkością natomiast skręca dziennikarz na temat Tuska, Bieleckiego, Adamowicza, Vegi, Kulczyka, Staraka i wszystkich świętych o których mógłby opowiadać godzinami koszały-opały, a szczególnie o faktach historycznych.

Niech Sumliński powie wyraźnie, że się boi Skok-u Wołomin, bo złodziejstwo odciągnie od żłoba jego ulubieńców z PiSu, albo wprost, że Bierecki, Szewczak, czy Sopa, Siemaszko zapłacili mu za milczenie tak jak innym tzw. „dziennikarzom śledczym”.

Przez 5 lat Stowarzyszenie Św. Michała próbowało kontaktować się z Sumlińskim, ale nadaremnie, bo on po prostu uciekał od tematu, bał się o tym rozmawiać.

Zasłona dymna PO*PiS oraz… tzw. Konfederacji i „Nowych mediów”

JUST447 to parawan dla rządzących, którzy wysługują się jedynymi patriotami, propolskimi dziennikarzami… Złodziejom jest na rękę, po to się wymyśla afery z kwotami nierealnymi żeby zakryć wszystkie inne. Im większa zasłona dymna tym mniej przez nią widać. Tak jest z ustawą JUST447, ...

JUST447 to parawan dla rządzących, którzy wysługują się jedynymi patriotami, propolskimi dziennikarzami…

Złodziejom jest na rękę, po to się wymyśla afery z kwotami nierealnymi żeby zakryć wszystkie inne. Im większa zasłona dymna tym mniej przez nią widać. Tak jest z ustawą JUST447, która zasłania afery wielkie, bo wszystkie afery przy porównaniu kwotowym z JUST447 to pikuś…

Żeby to rozdmuchać wystarczy dołączyć swoich dziennikarzy, najlepiej tych propolskich patriotów, którzy to uwiarygodnią w „nowych mediach” i wynik jest taki, że większość można już prowadzić jak stado baranów do strzyżenia na 10 mld złotych.

Bo cóż to jest 10 mld zł przy 330 mld USD…

Najpierw próbowano wykręcić inną aferę – tzw. aferę VAT na 240 mld złotych (różne kwoty wymieniano), ale tej bajki nie udało się dobrze sprzedać. Nawet wiarygodnym, prawicowym publicystom. Poza tym to była walka w swojej rodzinie PiS-PO, więc nie mogło się to udać.

Pojawił się dobry moment żeby wykorzystać JUST447 i co się dzieje? Wszyscy o tym mówią, a inne afery przy tak ogromnej kwocie 300 mld USD znikają ze świadomości ludzi.

Jakie wnioski stąd wypływają? Smutne. Okazuje się, że mówienie o JUST447 dla mafii oszustów, realnie mielących te 10 mld złotych jest bardzo wygodne. To sztuczne obwieszanie się znaczkami 447 i wpisywanie się w hasła obozu patriotycznego, który najgłośniej krzyczy o tym fakcie właśnie w tej chwili.

Ewidentnym przykładem, że JUST447 nikt się nie boi jest red. Stanisław Michalkiewicz, który jeździ po kraju robiąc swoje „pikniki” i sypie jak z rękawa sensacje o 447, a SKOK Wołomin i jego przyległości, czyli „tylko” 10 miliardów złotych się wystraszył!

Tę retorykę przejęły niespodziewanie… media rządowe, tak jakby rozdmuchiwanie tematu było im również na rękę. Symptomatyczne jest również zachowanie posłów, w tym byłego posła Kukiz’15 Tomasza Rzymkowskiego, który próbował w sejmie za przyzwoleniem PiSu przeforsować ustawę odnośnie JUST447 (z nikim niekonsultowaną, z żadną organizacją społeczną!), a później, jak gdyby nigdy nic, przeszedł do ugrupowania, które tę ustawę, nawet niedopracowaną odrzuciło…

Już wszyscy wiedzą, nawet dzieci przebywające na wakacjach, że zebranie PiS w dniu 7 sierpnia 2019 r. dotyczyło nie samolocików, czy panienek marszałka Kuchcińskiego tylko 10 miliardów złotych, które następnego dnia zostały oficjalnie, w bezczelny sposób ukradzione Polakom, przy współudziale najwyższych władz państwowych, z namaszczeniem najważniejszych polityków PiS obradujących na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

 

„Wy Kochani jesteście moimi szefami!”

Nie dajcie się zwieść. Szefami tych mediów są Macierewicz, Bierecki z Szewczakiem i Kaczyński.

Błazenada – złodzieje, którzy okradli Skok Wołomin są szefami tych „Nowych Mediów” jak to już w 2013 roku określił na taśmach prawdy M.Morawiecki w rozmowie z Z.Jagiełło (PKO BP).

wRealu24 i Media Narodowe wyrzucali Stowarzyszenie Św. Michała ze studiów i teraz na koniec afery starają się wybielić.

Od wielu tygodni Stowarzyszenie pisało maile z prośbą o nagranie programu, bez odpowiedzi, olewali temat, a na koniec afery starają się pozorować pomoc i zainteresowanie!

Zaprosiliśmy Media Narodowe i wszystkie pozostałe na posiedzenie Rady Wierzycieli. – NIKT NIE PRZYSZEDŁ.

A po południu wRealu24 wysyłało do Stowarzyszenia SMSy jaki był wynik głosowania! Żenada.

Nie miejcie Państwo złudzeń kto steruje tymi mediami! To Ci, którzy nas oraz Was okradli!

 

„Wpłacajcie Kochani na nasze niezależne, propolskie media… Wy jesteście naszymi szefami!”
Kto ma kasę ten rządzi, a gdzie jest kasa tam jest prawda wg polityków…

 

Komentarz dotyczy upublicznionego fragmentu rozmowy telefonicznej z dn. 19.07.2019 r.:
Maciej Maciak – Paweł Krzymowski: https://youtu.be/y9bh9LDtl4Y

 

Nie zabiją i nie zagryzą nas wszystkich.
Łukasz Piebiak dobrze o tym wie, zrobił swoje, może odejść.
Spuścili go za trollowanie?  😉
 
Reprezentował Ministerstwo Sprawiedliwości na posiedzeniu Komisji Finansów Publicznych Jacka Sasina. Zbieg okoliczności? Wszędzie sami swoi.

Kto nas okrada? Dlaczego boją się podstawić bank?

              Czytaj:  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/skok-stulecia-kto-zwinal-polakom-3-miliardy-zlotych/mt3qk2x Pojawił się i dwugłos w tej sprawie. Nie wierzymy mediom, niezależnie z której są strony, bo mani ...

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj:  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/skok-stulecia-kto-zwinal-polakom-3-miliardy-zlotych/mt3qk2x

Pojawił się i dwugłos w tej sprawie. Nie wierzymy mediom, niezależnie z której są strony, bo manipulują poszkodowanymi od ponad czterech lat, zwłaszcza obecnie. Jak zdobyliśmy już bardzo dużą i precyzyjną wiedzę nt. tego złodziejstwa to NIKT z nami nie chce rozmawiać. Chodzimy co kilka dni na ul. Nowogrodzką w Warszawie do siedziby klubu PiS i składamy pisma oraz kolejne materiały dla Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który nie chce się z nami spotkać, dając w ten sposób nam sygnał, że Rada Wierzycieli zagłosuje za odstąpieniem od sprzedaży w całości Skoku Wołomin i ludzie nigdy nie odzyskają pieniędzy, a afera zostanie zamieciona…

Dlaczego żadne media nie poruszają tematu kto blokuje zakup przez bank Skoku Wołomin? To przecież rozwiązałoby problem WSZYSTKICH poszkodowanych. Pokrzywdzonym życzymy, by stała się sprawiedliwość” nie rozwiązuje wcale tematu. Pan Prokurator Krajowy B. Święczkowski, wykładowca WSKSiM w Torunie, zwodzi nas i odmawia pomocy, Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, przyjaciel RM boi się odsunąć od sprawy sędziów-komisarzy i syndyka Lechosława Kochańskiego, którzy ewidentnie nie tylko krzywdzą ludzi, ale łamią prawo, publicysta Radia Maryja S.Michalkiewicz oczernia nas i wyzywa od prowokatorów. Prosiliśmy wielokrotnie o. Janusza Dyrka o kolejny program w Rozmowach Niekończonych, odmówił.

Dlaczego teraz nie zaprosicie nas do studia i nie porozmawiacie? My wyjaśnimy dokładnie kto nami manipuluje i w jaki sposób rozwiązać ten problem i aferę, by Polacy odzyskali swoje oszczędności życia. Milczenie z Waszej strony to przyzwolenie na zło.

Czytaj:  https://wpolityce.pl/polityka/457003-radio-maryja-dementuje-rewelacje-onetu

Nikt nie chce pokazywać poszkodowanych, wszyscy ukrywają aferę, nawet TV Trwam i Radio Maryja nie przysłało dziennikarzy do sądu i już nie chcą nas zapraszać do mediów, bo mówimy prawdę o tych, którzy powinni dbać o losy Polaków – kilkuset tysięcy poszkodowanych obywateli.

Ojciec Tadeusz Rydzyk wielokrotnie nam kiedyś powtarzał „Tylko prawda Was wyzwoli”. I co?

Teraz decyzja należy do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego!

 


Powoli odsłaniają się prawdziwe „twarze” antysystemowców, patriotów i wszelkiej maści bojowników o dobro Polski…

Stosunek do afery finansowej SKOK Wołomin jest papierkiem lakmusowym kto jest Polakiem a kto nim nie jest. Z tej afery są finansowane partie PiS i PO, stąd odcięcie ich od źródeł finansowania, może oznaczać koniec tych partii na polskiej scenie politycznej i Układu Okrągłego Stołu. Niestety niewielu Polaków to rozumie. Afera finansowa SKOK to około 10 mld zł ukradzionych przez Żydów i Ukraińców z polskim obywatelstwem, którzy działają na szkodę Polaków.

Jesteśmy wdzięczni za podjęcie tematu Mediom Narodowym, ale mamy ciągle obiekcje na temat wzajemnych zależności (powiązania właścicielskie?) tych dwóch kanałów, gdyż niektórzy dziennikarze występują naprzemiennie w kanale wRealu24. Co gorsza, dostaliśmy również sygnały od ludzi, że komentarze krytykujące telewizję wRealu24 są przez moderatorów Mediów Narodowych usuwane, a ich konta blokowane! Mimo pisania nowych komentarzy po nagraniem ich liczba wciąż spada. Puszcza się natomiast komentarze wulgarne, kłamliwe i obrażające poszkodowanych. Jaki ma to cel? Syndrom „Michalkiewicza”? Ponadto zauważyliśmy, że Media Narodowe i wRealu24 mają tych samych moderatorów, dlaczego?

Pod filmem na kanale YouTube Mediów Narodowych zamieszczono trzy hasztagi:
#SKOK #Karliński #WSI
#WSI – co to za podprogowa sugestia? Przecież za hasztagiem powinni być wymienione np. instytucje, urzędnicy, politycy, wszystkie osoby które zamilczają tę aferę i ich koledzy dziennikarze, a nie mityczne WSI!

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
Również popieramy inicjatywę blokady JUST447, ale program był na inny temat – nt. funkcjonującej i rozgrywającej się teraz, nie w przyszłości, największej afery finansowej w RP i dlaczego Media Narodowe nie zbierają podpisów, np.
► Zbieraj podpisy pod listem do J. Kaczyńskiego!
► Zbieraj podpisy pod listem do A. Dudy!
► Zbieraj podpisy pod listem do M. Morawieckiego!
► Zbieraj podpisy pod listem do Z. Ziobro!

Dlaczego Media Narodowe nie odniosły się w trakcie, albo po audycji nt. zagłuszania części programu? Zbieg okoliczności czy cenzura prewencyjna?

Nie skrywamy, iż mamy głęboki żal do kanału wRealu24, gdyż prosiliśmy redakcję o przybycie z kamerą do sądu i nie doczekaliśmy się. Prosiliśmy również w ostatnich dwóch tygodniach wielokrotnie o zaproszenie poszkodowanych osób do studia, niestety do dnia dzisiejszego jest milczenie z ich strony, mimo, iż w audycji w dn. 16.07.2019r. z red. Gadowskim Marcin Rola zapraszał wszystkich poszkodowanych aferą Skok Wołomin do programu…

Nie doczekaliśmy się audycji, a teraz podobno YouTube zablokował kanał wRealu24 za mowę… nienawiści. Sprawdziliśmy, kanał wRealu24 „posprzątał” niewygodne programy ze swego serwera – wszystkie z tematyką SKOK Wołomin – a te z mową nienawiści, LGBT zostawił… Przypadek? A może ta blokada celowo wypadła w momencie bardzo ważnym, zwrotnym dla zamiecenia 10 mld złotych pod dywan przez syndyka Lechosława Kochańskiego i sędziego Cezarego Zalewskiego? Właśnie tuż przed posiedzeniem rady Wierzycieli, która ma decydować o odstąpieniu od przetargu na Skok Wołomin. Proszę się nie dziwić, ale rodzi to w osobach poszkodowanych podejrzenia, że kanałem wRealu24 sterują również ludzie, którym zależy na zamilczaniu tej afery, przynajmniej na czas kradzieży, czyli dokładnie w tym momencie…

 


Za to w tym ważnym dla afery momencie, dziennikarze propolscy, w tym ich guru – publicysta i „były” polityk Michalkiewicz, wciąż nie zawodzą i milczą, a Pan Strach, który już się odkrył jest stabilny w swej bucie i arogancji. Chodzi jak szwajcarski zegarek na pasku służb, więc może głosić dowolne kłamstwa, a i tak włos z głowy mu nigdy nie spadnie.

Michalkiewicz otrzymał rozkaz od swoich politycznych mocodawców (wszyscy wiemy pod czyim pantoflem siedzi?) żeby nic nie mówić, albo, wywołanym do tablicy, głosić kłamstwa o Skoku Wołomin i ubliżać poszkodowanym.

Jak może bezczelnie kłamać, że Skok Wołomin to piramida finansowa z 20% oprocentowaniem i dziewięćdziesiąt tysięcy poszkodowanych ludzi – członków Skok Wołomin to stado oszołomów lubiących ryzyko gry w 3 karty? Jak on może kłamać, że oszczędzanie na lokatach w instytucji bankowej Skok Wołomin pod nadzorem KNF oraz BFG i inwestowanie w Amber Gold to było to samo ryzyko?

Strach doskonale wie, że lista kredytobiorców jest ogólnie dostępna m.in. dla dziennikarzy w sądzie, wystarczy pofatygować się i dostać fotokopie oraz pozwolenie od „swoich”, by opublikować ją, a nie kłamać i narażać na represje i tak już poszkodowanych ludzi. Co za podłość i buta: „Na minę chcą mnie wsadzić, diabli wiedzą jakie nazwiska tam są. Miałbym zaraz Prokuraturę na głowie”. A jeszcze niedawno kłamczuch mówił, że w tym wieku to już nie musi się niczego bać.

Czy 70% wykasowanych komentarzy z niedzieli na poniedziałek (7/ 8 lipca 2019 r.) po opublikowanym przez TV ASME nagraniu z Lublina gdzie Michalkiewicz odmawia pomocy poszkodowanym o niczym nie świadczy? Widać, że nie wszyscy dali się nabrać na machiawelizm Stracha.

Czy kiedykolwiek ten guru publicystów wspomniał o tysiącach ludzi dręczonych przez syndyka Lechosława Kochańskiego odpowiedzialnością za tzw. podwójne udziały? NIGDY!

Jedyni propolscy, katoliccy, prawicowi zasłaniają się RODO? Takie grube tematy, że lepiej o tym nie mówić? A może jeszcze donoszą do ABW, że ktoś mówi prawdę?

Marcinowi Roli nic nie grozi, wraz z Michalkiewiczem, Sumlińskim i Gadowskim po prostu działają na zlecenie, ci sami ich opłacają. Tak samo jak inni żurnaliści z mediów lewicowych typu Wyborcza, Newsweek, Polityka…

Marcin Rola wysypał się dla kogo pracuje… TV Republika, zresztą we wcześniejszych KRS występują powiązania z osobami z tamtego kręgu. Tak jak mówił w 2013 roku na taśmach Mateusz Morawiecki ze Zbigniewem Jagiełło prezesem PKO BP – już wtedy szło grube finansowanie na nowe media.

Ustawka z kolejną czasową blokadą na YouTube ma zablokować temat SKOK Wołomin przed decydującym starciem?

Poza tym Rola kłamie, nigdy jego osoby nie było bezpośrednio przy tym jak wyrzucano Stowarzyszenie z budynku PAST wRealu24. Robili to Adam Zięcina oraz Izabela Stackiewicz, ale nie Marcin Rola! Chyba, że się w tym czasie schował?

Kłamie również w innej sprawie – redakcja wRealu24 nie proponowała nikomu ze Stowarzyszenia rozmowy, ani tym bardziej żadnej kawy. Od czasu posiedzenia w sądzie w dn. 15 lipca 2019 r. na które zapraszaliśmy wRealu24 oraz prosiliśmy o program – nie ma żadnej odpowiedzi!

Pluj świni w oczy to kwiknie: deszcz pada!

Po raz kolejny prowadzący program w MN zadaje sugerująco – idiotyczne pytania z tzw. TopChatu, a dlaczego nie zapytał „bohatera narodowego” jak to możliwe, że Michalkiewicz tak śmiało macha jęzorem o potencjalnym zagrożeniu 300 mld dolarów wynikającym z ustawy JUST447, a boi się kwiknąć o 4 mld złotych złodziejskich kredytów branych przez prominentów ze SKOK Wołomin i wydrenowania z kieszeni Polaków (składki banków do BFG) 10 mld złotych – upadłości kas i banków spółdzielczych.

Ciągle ta sama odpowiedź Stacha o prowokatorach się już przejadła. Mógłby wymyśleć inną bajkę, np. RODO. Michalkiewicz jest już skończony, 5 lat zamilczania okradzenia Polaków przez mafię, brak empatii dla setek tysięcy ludzi gnębionych wezwaniami do zapłaty wystawia mu odpowiednie świadectwo jednego z tych o których tak chętnie opowiada, czyli o UBekach. Wymowne jest, że o poczynaniach syndyka Lechosława Kochańskiego nigdy w swoich bajkach nie wspomniał. Czyżby kolega z jednostki?


Skorumpowany sąd postanowił – kasa Wołomin przechodzi w ręce złodziei! Rozkaz PO-PiS-PSL-SLD: Banki dostały ZAKAZ udziału w przetargu!

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE XVIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych CZERNIAKOWSKA 100A, 00-454 WARSZAWA   Rozstrzygnięcie 2 przetargu – posiedzenie sądu: Data: 15.07.2019 Godzina: 14:00 Sala: A14 Sygn. akt  XVIII GUp 36 ...

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE

XVIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych

CZERNIAKOWSKA 100A, 00-454 WARSZAWA

 

Rozstrzygnięcie 2 przetargu – posiedzenie sądu:

Data: 15.07.2019
Godzina: 14:00
Sala: A14

Sygn. akt  XVIII GUp 36/19

protokół _SKOK Wołomin afera syndyk Lechosław Kochański sędzia komisarz Cezary Zalewski Małgorzata Brzozowska Arkadiusz Zagrobelny postępowanie upadłościowe amber gold Kaczyński PiS PO Sasin

Wysłaliśmy prośbę do wszystkich mediów, na sali była obecna tylko jedna telewizja Internetowa CEPowiśle, a po rozprawie dołączył kanał Mediów Narodowych. Innych mediów, czy innych kanałów Internetowych, również tych prawicowych, nie było! Przedstawicieli prasy, którzy chcieliby z nami porozmawiać również zabrakło. Pojawił się tylko Radosław Jankiewicz, dziennikarz śledczy Anity Gargas, reprezentujący TVP, PR24, TV Republikę i pozostałe media  „dobrej zmiany” blokujące informacje nt. ustawki z przetargiem. Miał on za zadanie przekazać informacje do… Polskiej Agencji Prasowej, w której cenzuruje i odpowiednio przekazuje do innych „wolnych mediów” prezes PAP, nasz „stary przyjaciel” Wojtek Surmacz. Ciekawe za ile srebrników się sprzedał?

Braci Sekielskich również nie było. O czym oni chcą kręcić film i która partia ich opłaca? Chyba ciągle ta sama: POPiS „My osiem i Wy osiem”. Na pewno bracia nie działają na korzyść społeczeństwa. Poddajemy w dużą wątpliwość ich prawdomówność i szczerość intencji.


 

Sędzia-komisarz Cezary Zalewski nakazał syndykowi Lechosławowi Kochańskiemu i Radzie Wierzycieli poddać pod głosowanie dn. 8 sierpnia 2019  r. sprzedaż Skok Wołomin w częściach!

Zapamiętajmy te dwa nazwiska!

 

Natychmiast, godzinę po krótkim posiedzeniu sądu, z prędkością światła syndyk Lechosław Kochański ustalił termin i wysłał do wszystkich zawiadomienie o posiedzeniu rady Wierzycieli. Spieszą się, złodzieje się spieszą, a WSZYSCY – Premier Morawiecki, Prezydent Duda, Prezes Kaczyński się przyglądają sprawie z wielką troską…

dav

dav

 

ZŁODZIEJE !!!

Kto Polską rządzi???

Czy Mateusz Morawiecki, dawny sympatyk obozu PO, który ze swoim kolegą Zbigniewem Jagiełło (PKO BP) wielokrotnie roztrząsał jak trzeba rozwiązać wyprowadzanie i pranie kasy w Skokach został premierem RP li tylko po to, by dopilnować zamiecenia afery SKOK Wołomin? Coraz więcej argumentów za tym przemawia. On się tylko przygląda, jak napisał Marek Suski.

 

Kto pozwolił tym przestępcom, którzy okradają Polaków przemawiać w miejscu świętym –

na Jasnej Górze?

I to w dzień poprzedzający to posiedzenie sądu.

WSTYD!

Tak się ze Skoków kasę wyciągało na wolne media… Mateusz Morawiecki ze Zbigniewem Jagiełło i całą tą „polską” śmietanką towarzyską wiedzieli to od dawna, a teraz pilnują, by nikt niepowołany Skoku Wołomin w całości nie kupił!
A jakie są te wolne media, te jedyne, propolskie?
Dlatego też te media nie chcą pomagać ludziom okradzionym przez urzędników i polityków współpracujących z pociotkami dawnych generałów, komuchów i ludzi służb, którzy obstawiają najważniejsze stanowiska w korporacjach finansujących media i polityków.

Morawiecki to wiedział, a teraz się przygląda na okradanych ludzi pouczając ich z mikrofonu na Jasnej Górze!
Gdzie są tu wartości chrześcijańskie?

Miejmy na uwadze występy w mediach również „polskich niezależnych” dziennikarzy oraz posłów. Mówienie lub zamilczanie tej afery to papierek lakmusowy ich działań. Przekonał się o tym już publicysta Michalkiewicz, który dla wielu z nas był dotychczas guru, ale dotyczy to również innych, którzy chociażby dzisiaj zaliczyli kilka występów w mediach i bredzili o rzeczach wszystkich, ale o dziwo zapomnieli napomknąć o najważniejszej, czyli dzisiejszej „ustawce”, młodego sędziego Cezarego Zalewskiego i syndyka Lechosława Kochańskiego, z przetargiem w sądzie przy ul. Czerniakowskiej w W-wie.

Złodziejskie „ELYTY” warszawskie otwierają już szampany, ale niech pamiętają, że oprócz nazwy partii, która ich chroni, jest jeszcze ręka prawa i sprawiedliwości, zwłaszcza sprawiedliwości, której pomożemy ich dopaść.

W biały dzień chcą obrabować Polaków na 10 miliardów zł pod pozorem majestatu prawa i przy obojętność rządu, parlamentu, wymiaru sprawiedliwości i służb.

To  nie jest już państwo teoretyczne to jest już państwo rozbójnicze!


 

BANKI DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ SWOICH WŁAŚCICIELI

USTAWKA Z PRZETARGIEM!

Akcjonariusze większościowi wszystkich Banków powinni wymienić cały skład osobowy skorumpowanych Rad Nadzorczych oraz Zarządów wszystkich banków mających oddziały w Polsce, bez wyjątku!

 

PO-PiS wespół z SLD-PSL domyka aferę!

Umoczeni w wyprowadzanie pieniędzy są politycy, urzędnicy oraz tzw. Związek Banków Polskich (?) i te struktury mafijne wydały polecenie bankom mającym oddziały w Polsce żeby nie brać udziału w przetargu!

Ta cała klika szubrawców przy władzy, polityków, rządu i fikcyjnej opozycji, która tu milczy to ten sam modus operandi, analogiczne operacje jak w latach 90-tych, gdy przejmowano kapitał polski przez szemrane swojskie towarzystwo, kapusiów, mafie.

 

 

 

 


Czwarta władza i zadaniowani publicyści…

Polityk, pisarz i polski prawnik Stanisław Michalkiewicz otrzymał wszystkie materiały od Stowarzyszenia, ale odmówił udziału we wspólnym programie. Na pytanie dlaczego występuje z politykami na konferencjach, a nie chce wystąpić ze stroną społeczną, zakończył rozmowę. Dla osób postron ...

Polityk, pisarz i polski prawnik Stanisław Michalkiewicz otrzymał wszystkie materiały od Stowarzyszenia, ale odmówił udziału we wspólnym programie. Na pytanie dlaczego występuje z politykami na konferencjach, a nie chce wystąpić ze stroną społeczną, zakończył rozmowę. Dla osób postronnych, jego słuchaczy, reakcja rasowego komentatora, podobno „niezależnego” na apel pokrzywdzonych jest olbrzymim zaskoczeniem, mając w pamięci odzew jego słuchaczy i pomoc finansową jakiej mu niedawno udzielili, kiedy miał problemy z mieszkaniem. Swoją drogą nigdzie nie podał ile zebrał, czy dostał za mało, czy za dużo?

Pan Michalkiewicz we wszystkich swoich wystąpieniach, audycjach, książkach opowiada jak Polacy są „dymani”, a jeśli przychodzi do konkretów to rejteruje? Rozumiemy, że się boi, bo co innego ogólne gadać o starych Kiejkutach, starszych i mądrzejszych, czy „złotej Pani”, a co innego podać konkretne nazwiska. Wnioskujemy więc, że pan Michalkiewicz to nie jest człowiek jak dziennikarze Washington Post, którzy opisali aferę Watergate (był to triumf „czwartej władzy”), ale publicysta, który na opowiadaniu bajek o starych Kiejkutach zarabia.

Pan Michalkiewicz nie miał odwagi cywilnej, że nie będzie zajmować się aferą Skok Wołomin i nie będzie ujawniał nazwisk bo, po prostu, nie spieszy mu się zawisnąć w monitorowanej 24/7 celi, to uznaliby to to za rzecz oczywistą i nie wzbudziłoby to żadnego wzburzenia, a tak wyszedł na idiotę, mało wiarygodnego krasomówcę, który widać ma listę tematów, których nie wolno mu dotykać. Tyle, ze przez lata zrobił z siebie lidera obnażaczy i odtajniaczy prawdy. Nie raz i nie dwa obwieszczał wszem i wobec, ze nie będzie politykował, bo straci na prawdomówności. No i taki obraz się utrwalił, ze to nieugięty, odważny, bezkompromisowy człowiek. A prawda okazuje się banalna, zwykły stary kociołek, który zwęszył jak na kłapaniu dziobem można sobie kupić mieszkanie. Człowiek zwyczajnie stracił markę i autorytet, szczególnie jak podczas tego spotkania dumnie ogłosił, ze jest za stary żeby się bać. No widać jest zarówno i stary, i się boi…

Stanisław Michalkiewicz okazał się zwykłym błaznem lekceważącym problemy kilkuset tysięcy ludzi gnębionych przez syndyków SKOK i poszkodowanych w aferze SKOK Wołomin. Na stare lata po prostu schamiał. Drwił z poważnych problemów ludzkich, ironizował z prawa, polskiej konstytucji, a przyciśnięty do ściany arogancko odmówił zajęcia się aferą, tak jakby ktoś wydał mu rozkaz. Może to właśnie WSI o którym tak lubi bajdurzyć?
Odpowiada, że zdziwiłby się, ale niespecjalnie, gdyby na jego koncie bankowym pojawiło się ZERO, bo banki mają to do siebie, że bankrutują…
Tetryczeje, widać wyraźnie, iż teorie ekonomiczne, którym Michalkiewicz hołduje nie pozwoliły mu zarobić na mieszkanie.

Dn. 7 lipca 2019, w niedzielę, TV ASME opublikowała ten sam skrót spotkania publicysty Michalkiewicza w Lublinie z czerwca br. zagłuszając pewne fragmenty pytającego o miganie się od tematu afery Skok Wołomin niektórych dziennikarzy i stacje telewizyjne. Natychmiast pod programem pojawiła się lawina komentarzy negatywnych odnośnie postawy publicysty. Następnego dnia w poniedziałek z 600 komentarzy pozostało… 200. Na polecenie „Stracha” wykonano „delete”. Zwyczajnie przestraszono się reakcji ludzi, bo tą wypowiedzią się „niezależny” dziennikarz się całkowicie odkrył.

Stanisław Michalkiewicz jeździ po całej Polsce i lansuje się kilkunastoma programami w tygodniu komentując bieżące wydarzenia polityczne, nawija zawsze to samo, a lud zaślepiony łyka wszystko jak pelikan. Gadająca czarna głowa, która usypia swoim gadaniem Polaków, w czasie gdy ich się okrada.

A propos, audycji w Radio Maryja, oczywiście Michalkiewicz przestraszył się i w swoim cotygodniowym felietonie „Myśląc Ojczyzna” nawet słowem nie zająknął się o poszkodowanych aferą Skok Wołomin. Żałość bierze.

Cisza nad trumną trwa. Pan Michalkiewicz tym razem zrobił mały postęp. Wcześniej wRealu24 poświęcił minutę, a teraz dwie, największej aferze o jakiej kiedykolwiek opowiadał w swoich licznych komentarzach.

A może Pan Michalkiewicz raczyłby wymienić chociaż nazwisko syndyka SKOK Wołomin (Lechosław Kochański), dostał od Stowarzyszenia całą listę kredytobiorców, ale podobnie jak kolega Witold Gadowski boi się wymieniać te nazwiska…

Oni wolą bajdurzyć o historii, WSI oraz gdybaniu i szukaniu ruskich agentów, jest wtedy bezpieczniej i śmieszniej. Wolą promować swoje książki w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich u Krzysztofa Skowrońskiego (kredytobiorcy SKOK Wołomin). Tym razem będzie Michalkiewicz, Ziemkiewicz, Gadowski, ciekawa menażeria.

Stanisław Michalkiewicz otrzymał materiały od Stowarzyszenia nt. afery Skok Wołomin, ale odmówił wspólnego występu w programach. W tym programie łaskawie zgodził się na zadanie jednego pytania przez redaktora prowadzącego nt. afery SKOK Wołomin. Jednak już po minucie wypowiedzi skręcił w uliczkę zmieniając temat i szukając podobieństw do innej afery. Wmawia, że modus operandi był ten sam i zadowolony opowiadał znane już bajki o Amber Gold, o teoretycznym Państwie i o niedziałającej prokuraturze…

W tym miejscu pojawia się pytanie do Stanisława Michalkiewicza – Jakie Pan ma dowody, że to WSI tym sterowało?

Oczywiście najwygodniej jest stale zrzucać odpowiedzialność na nieistniejące WSI, za złe i złodziejskie rządy po obu stronach barykady i zabetonowanie sceny politycznej. Nie wiemy, czy PO i PiS, których politycy uczestniczyli w tym przekręcie (i wielu innych) będą zadowoleni z tego, że za cenę zdjęcia z nich winy zostaną skojarzeni z WSI. Jeżeli polityk-publicysta Michalkiewicz ma takie dowody, to powinien natychmiast zgłosić je do Prokuratury, a jeżeli ich nie ma, to jest zwykłym oszczercą, do tego kryjącym prawdziwych winowajców.

 

Brawo Michalkiewicz i Rola – zamknąć ludziom pyski! Sarkastyczno-ironiczne podejście tych „niezależnych” dziennikarzy jest wymowne. Największa afera to historyczne FOZZ, o Skok Wołomin pssst…

PROWOKACJA? Stuknij się w głowę panie Stachu! Oszukujesz ludzi i jeszcze chcesz ich oczernić, że Cię wystawiają? Ludzie zwracają się do Ciebie o pomoc tak jak Ty poprosiłeś o składkę na Twoje mieszkanie i pomoc otrzymałeś, a sam im odmawiasz i na dodatek fałszywie oskarżasz?

Listy złodziei-kredytobiorców leżą w Sądzie w Warszawie na ul. Czerniakowskiej, każdy może je mieć, ale trzeba mieć cywilną odwagę tam pójść! „Niezależny” publicysta woli bajdurzyć i pisać książki sensacyjne o bajeczkach, a nie o sprawach ważnych dla Polaków!

Rola, Szlachtowicz i Zięcina wygonili ludzi ze studia kanału wRealu24 za to, że chcieli mówić prawdę! Za to zapraszają do studia „swoich” fachowców od Skoków rekomendowanych przez Biereckiego i Szewczaka wespół z Macierewiczem i Sasinem.

Na nic pomoże „Strachowi” obrona na kanale YouTube, którego właściciel jest ukryty, a młodzi dziennikarze to uwiarygodniają… Nie wiadomo po co bawić się w te konspiracje zamiast występować w Polskim Radio 24, żadnej różnicy by nie było, przekaz pozostałby zachowany. Skok Wołomin to anonimowe WSI i basta, wszystkim partiom taka narracja odpowiada, i odpowiada ona swojskim dziennikarzom tych partii, takim jak właśnie pan „Strach”.

No cóż, publicysta Michalkiewicz został zwyczajnie zdemaskowany, wydawał się wieeelki, a zgasł w oka mgnieniu. To nie jest podpucha jak myślą niewtajemniczeni, tego publicystę-polityka już od dawna próbowali namówić ludzie ze Stowarzyszenia do pomocy kilkuset tysiącom poszkodowanych, ale ten tak jak wszyscy jego koledzy ma społeczeństwo w d***. Zamiast tego jeździ i sprzedaje swoje bajki i historyczne anegdoty…

Na straży obrony złodziejskich interesów kredytobiorców Skok Wołomin w kanale wRealu24 stali również moderatorzy, którzy co rusz straszyli widzów komentujących na żywo program z Michalkiewiczem na tzw. Topczacie YouTube m.in., cyt.: „Przestańcie tu spamować skokiem bo zaraz zrobię czyszczenie czatu”


Inwigilacja trwa.

13 czerwca br. podczas obrad Sejmu, Straż Marszałkowska po raz kolejny wyrzuciła przedstawicieli Stowarzyszenie z sejmu, bo weszli na teren zakazany, na teren stołówki, a wprowadził ich tam… dziennikarz.

٭ Jak spod ziemi, nagle, przed drugim przetargiem na upadłe przedsiębiorstwo wyrósł niejaki Paweł Krzymowski, który zaczął podążać śladami Stowarzyszenia i występować w tych samych mediach…

Paweł Krzymowski: „Kto odpowiada za ten przekręt? Służby! Służby, nie robiąc nic”.

Super przekaz, wRealu24 wygoniło ludzi ze Stowarzyszenia, a teraz wyciąga z kapelusza jakichś ziomków, którzy znowu rozmydlają aferę na służby.

A kim jest Krzymowski Paweł, który dostarczał materiały na senatora Grzegorza Biereckiego poprzednim władzom KNF – Wojciechowi Kwaśniakowi , Andrzejowi Jakubiakowi? I co zrobił z tym materiałem Wojciech Kwaśniak. Czy również NIC?

W ciągu 5 minut materiału poświęconego SKOK Wołomin, o tym kto z imienia i nazwiska stał za przekrętem nie dowiedzieliśmy się.

Żeby nie być gołosłownym to Paweł Krzymowski wymienił z listy kredytobiorców otrzymanej od Stowarzyszenia Św. Michała tylko kilka nazwisk „bezpiecznych”, a Sasinów nie jest tylko pięciu, a… trzydziestu dwóch! Przypadkiem Krzymowski nie doliczył się wszystkich…

Paweł Krzymowski: „Jak to wszystko walnie (SKOK) to udziałowcy muszą za to zapłacić.

I to co robi syndyk to nie jest żaden przekręt syndyka”

Krzymowski ani słowem nie zająknął się o Lechosławie Kochańskim, bo to swój chłop jest…

Głos alkoholika na dobrym kacu, chłop ze wsi, czy z WSI… Mają Stowarzyszenie za durniów?

Program pokazuje, że nie ma już prawdziwych agentów tj. ruskich, czy innych, są inni – jest tylko wywiad gospodarczy. Kasa rządzi, „kasa misiu kasa…”

Rodzina Krzymowskiego – Michał Krzymowski również ciekawe rzeczy robił z Wojciechem Cieślą w przeszłości. Nawet pytał się w Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych o chodzenie na msze:

https://wiadomosci.wp.pl/pwpw-oburzona-pytaniem-dziennikarza-spolka-zawiesza-wspolprace-z-tygodnikiem-i-kieruje-skarge-do-rady-etyki-mediow-6027397175927425a

Obecnie, były współpracownik Tomasza Lisa, połączył siły z… Przemysławem Wiplerem (firma PR) i zawodowo zajmuje się wywiadownią gospodarczą, więc nie dziwne, że brat trafił tam gdzie jest 10 mld do zamiecenia…

Najpierw należy się uwiarygodnić, poopowiadać trochę historii i bajek z mchu i paproci, a potem już można przykryć zainteresowanie aferą wielomiliardową nawet aferą na 1 mln złotych i opowiadać banały na temat problemów sądownictwa i prokuratury – temat rzeka, można mówić bez końca…

Na koniec programu pytanie prowadzącego o SKOK Wołomin – kilka zdań i dalej nic nie wiemy. A może powiemy w następnym odcinku…

Kim jest szlachcic Paweł Krzymowski? Oprócz tego, że wielokrotnie nagradzani dziennikarze śledczy m.in. Newsweeka Michał Krzymowski z Wojciechem Cieślą nie byli zainteresowani aferą. Obecnie Michał Krzymowski zrobił zwrot w prawo, przyłączył się do byłego posła Przemysława Wiplera, który za wiele dla Stowarzyszenia na Wiejskiej nie zrobił, ale widać, że obecnie są żywnie zainteresowani do czyich kieszeni wpadną pieniądze z dokumentacji syndyka Lechosława Kochańskiego… Idą tropem Stowarzyszenia, do tych samych mediów. Po co? W jakim celu? Tuż przed przetargiem? Mają patrzeć Stowarzyszeniu na ręce?

Mówisz – masz.
Agent do walki z kim?

 


„Ja nie mam czasu, wiedzy, mam inne sprawy domowe, mam też rodzinę…”

Ciekawa postać ten Pan Patlewicz. Zajmuje się dziennikarstwem śledczym, przegląda akta IPN, uderzył w dra Huberta Czerniaka, a Skokiem Wołomin nie ma czasu się zająć? Podobnie jak Michalkiewicz, Sumliński, Gadowski i inni „niezależni” dziennikarze śledczy…

Odnośnie zakazu wstępu Stowarzyszenia do mediów wRealu24 i Mediów Narodowych to niestety, ale Pan Patlewicz wprowadza widzów w błąd, czy świadomie? Nie wiadomo…

A może właśnie dlatego H.Czerniak został zaatakowany, bo miał odwagę mówić głośno o przekręcie Skok Wołomin?

Jedyny kandydat w wyborach do Europarlamentu, który zajął się aferą Skok Wołomin zostaje nagle ścięty od wewnątrz. Stara UBecka metoda…

Kto mówi o SKOKach profesjonalnie ten jest niszczony.
Nie tylko publicysta Stanisław Michalkiewicz się przy tej aferze obnażył…


Zamiast o aferze SKOK Wołomin poseł Jacek Wilk opowiada o… aferze Srebrnej. Co ma piernik do wiatraka? Nie ma tu jakiegokolwiek związku. Stosuje podobny wybieg jak pytany publicysta Strach Michalkiewicz, który co rusz zbaczał na aferę Amber Gold. To zwykła żenada porównywać aferę Srebrnej do Skok Wołomin, co autor tych słów chciał zasugerować? Chciał wciągnąć okradzionych i poszkodowanych do wojenek politycznych, by przyklejono im wyraz PROWOKACJA, tak jak już starają się to robić trole od kolejnych kompromitowanych publicystów, tzw. niezależnych.

Poseł chyba był lekko zaskoczony, bo miesza mu się język i mówi o… Skokach Wołomin. Co trzyma w segregatorach Pan mecenas Wilk? Chyba puste kartki, bo nikt ze zgłaszających się do nas z tysięcy poszkodowanych nie wspomniał ani słówkiem, że Pan Wilk zajął się jego sprawą. A ile konferencji w sejmie Pan Poseł zrobił z poszkodowanymi w tej aferze? ZERO.

Gadanina o jakiejś kabaretowej komisji śledczej w stylu Amber Gold w następnej kadencji to hipokryzja. Historycznie to nawet prawicowi publicyści się tą aferą zajmą, łącznie z braćmi Sekielskimi, których też ktoś mocno za rękę teraz trzyma, zwłaszcza przed kolejnym ustawionym przetargiem na upadłą kasą – patrz 5 odcinków w cw24tv.

Brak słów.

Gadające czarne głowy, które usypiają swoim gadaniem Polaków, w czasie gdy ich się okrada.
Pan Witek Gadowski nawet nie zająknął się w żadnym swoim komentarzu o ustawce z przetargiem, a to przecież jest klucz do rozwikłania afery…
Zliczanie programów o Skok Wołomin przez Marcina Rolę, ale nie wpuszczanie Stowarzyszenia do studia w newralgicznych momentach dla afery, to typowa manipulacja dziennikarska.

Prośba mailowa Stowarzyszenia o audycję z udziałem przedstawicieli została przekazana do redakcji. Taką otrzymaliśmy odpowiedź, więc możemy spokojnie czekać do… końca afery.

Pomimo zaproszenia redakcji wRealu24 oraz poinformowania również bezpośrednio ich pracowników m.in. Pana M.Roli kamera w sądzie się nie pojawiła, więc po co oszukiwać ludzi, że się ich zaprasza?


 

W końcu ciężką pracę Stowarzyszenia Św. Michała i to pomiatanie nas przez wszystkie partie, łącznie z Konfederacją i ich guru-publicystami, dostrzegają inni. Dziękujemy za obiektywizm:

 

Cenzura prewencyjna w tzw. „Mediach Narodowych”

https://youtu.be/sDYFznzTavY „To WSI próbuje Was podpuścić. Uśmiechnijcie się i olejcie aferę Skok Wołomin! To jest właśnie motyw przewodni tej podobno „niezależnej” (od kogo?) TV Internetowej. PiS przykleił łatkę WSI do SKOK Wołomin, a teraz proPisowski kanał Internetowy chce t ...

„To WSI próbuje Was podpuścić. Uśmiechnijcie się i olejcie aferę Skok Wołomin! To jest właśnie motyw przewodni tej podobno „niezależnej” (od kogo?) TV Internetowej.

PiS przykleił łatkę WSI do SKOK Wołomin, a teraz proPisowski kanał Internetowy chce to samo zrobić Stowarzyszeniu św. Michała. Różnica jest tylko taka, że tym razem już nikt nie da się na to nabrać.

Kilka dni później, we wtorek 04.06.2019 Stowarzyszenie św. Michała otrzymało również informację, iż red. naczelny Mediów Narodowych Robert Bąkiewicz zdecydował, że również te media nie będą zajmować się aferą SKOK Wołomin!

Ta informacja po prostu zwala z nóg, okazuje się, że krąg osób wplątanych w sieć kredytów SKOK Wołomin ciągle się poszerza, nawet dociera do ludzi nazywających się polskimi „patriotami”.

Przypominamy.

Redakcja wRealu24, rzekomo niezależna, narodowa, odwołała program z udziałem Stowarzyszenia Św. Michała w ważnym strategicznie dla sprawy poszkodowanych momencie, bo tuż przed zakończeniem pierwszego przetargu na przedsiębiorstwo SKOK Wołomin, w dniu 22 marca 2019 z uwagi na… przesunięcie ramówki. I do tej pory do realizacji tego programu nie doszło.

Mało tego, spotkaliśmy red. Marcina Rolę podczas sobotniego Kongresu Wyborczego KONFEDERACJI (6 kwietnia 2019) i umówiliśmy się na wspólny program z kilkoma osobami ze Stowarzyszenia we wtorek 9 kwietnia 2019. Do nagrania niestety nie doszło, wszystkie telefony redakcji wRealu24 nagle zamilkły. Natomiast o ironio, następnego dnia po rozmowie z red. Rolą, w niedzielę 7 kwietnia, zagościł w telewizji wRealu24… były główny ekonomista SKOK Janusz Szewczak, który obecnie jest posłem PiS i wiceprzewodniczącym sejmowej Komisji Finansów Publicznych. To on wraz z przewodniczącym Andrzejem Szlachtą wyrzucili stronę społeczną z kluczowego posiedzenia Komisji tuż przed nieudanym przetargiem:

http://swsfsm.pl/skandal-klub-pis-wyrzuca-stowarzyszenie-sw-michala-z-sejmu/

Traf, zbieg okoliczności? Ironia losu, czy zrządzenie opatrzności?

Czyje w zasadzie interesy reprezentuje ta „telewizja”, że boi się nagłośnienia nazwisk złodziei – pseudokredytoborców? Casus, efekt PASTy?

Po ww. działaniach widać kto zarządza z tylnego siedzenia samochodu tym rzekomo niezależnym kanałem youtubowym.

Teatrzyk kukiełkowy rozwija się w najlepsze, „To Wy jesteście naszymi szefami…”, a mistrz marionetek kieruje kukiełkami z zewnątrz.

Rola czy rolowanie kredytów?  Rola, teatr czy kino?

wRealu24 = Wnet?  Jeden zleceniodawca, jeden przekaz…

 

Szury i ludzie z Fundacji św. Marcina… W ten sposób mogą poniżać Stowarzyszenie tylko ludzie zamieszani w kredyty ze SKOK Wołomin lub opłacani i zadaniowani dziennikarze, których jest pełno w mediach publicznych, prywatnych i tzw. niezależnych.

Tak o Stowarzyszeniu Św. Michała, które jako jedyne w III, czy IV RP broni i reprezentuje ludzi poszkodowanych w aferze SKOK w tym setek tysięcy ludzi gnębionych przez syndyka Lechosława Kochańskiego, wyrażają się pracownicy kanału YouTube, które zwie się wRealu24, a robi taką robotę jak wIzraelu24, czyli lobbuje działania złodziei z listy kredytobiorców.

Czy nie widać podobieństwa między realizacją filmu o Skokach Panów Sekielskich i o tym co mówią Panowie w „jedynej, niezależnej telewizji” wRealu24? Jedni i drudzy realizują projekt skoków na bungee, tzn. wtedy zaczną kręcić film jak będzie już wszystko pozamiatane, jak żaden bank nie kupi upadłego Skoku Wołomin tylko nabędą go złodzieje od syndyka Lechosława Kochańskiego. W wtedy będzie można swobodnie kręcić historię, która nikomu już w niczym nie zaszkodzi…

 

 

 

 

 

 

Z kolei były wiceprzewodniczący KNF Wojciech Kwaśniak, który nie chciał jeszcze kilka lat temu rozmawiać z przedstawicielami Stowarzyszenia obecnie w postępowaniu sądowym opowiada teraz bajki jak to dobrze funkcjonował wtedy KNF, ale też i zwraca uwagę, że beneficjentów wyprowadzonych pieniędzy ze Skok Wołomin jest wielu, a „te osoby są stopniowo ujawniane przez media”. To jest jakaś drwina, jakie media? Co za ściema? Co za manipulacja? To są żałosne kłamstwa!

Te osoby ujawnia tylko Stowarzyszenie im. Św. Michała i podaje na tacy mediom, które wybiórczo tylko i niechętnie ujawniają te osoby. Np. portal Onet przestraszył się Kancelarii Prawnej Bogusława Leśnodorskiego, który również maczał swoje paluchy w przekręcie wołomińskim. A pamiętamy, że do niedawna, tak jak Andrzej Pawelec był właścicielem klubu piłkarskiego – Legii Warszawa…

 

Szumny tytuł audycji wRealu24 m,in. „o aferze SKOK-ów”. Marcin Rola zmuszony przez widzów zadał pytanie Stanisławowi Michalkiewiczowi o aferę SKOKów, który tym razem nie popisał się elokwencją. Usłyszeliśmy odpowiedź o nieprzypadkowej nieudolności Prokuratury i o tym, że „tam w Skok Wołomin to oczywiście… Wojskowe Służby Informacyjne”. Na to Marcin Rola, że „kilka programów na ten temat zrobiliśmy i będziemy ten temat wałkować”.

Hmmm, znowu manipulacja.

Po pierwsze. Gdyby nie naciski Stowarzyszenia Św. Michała to żadnego programu na ten temat na kanale wRealu24 by nie było.

Po drugie. Rozwałkowano największą aferę finansową w Rzeczpospolitej w ciągu 1 minuty i to po zadaniu pytania przez widzów, a program trwał 55 minut.

Po trzecie: Widać wyraźnie, że red. Michalkiewicz jest słaby w tym temacie, bo nie ma żadnych informacji. Stowarzyszenie prosiło go o spotkanie, ale on nie był trwającą aferą zainteresowany. Jako historyk pewnie wróci do tematu , ale za kilka lat… Natomiast zatrważające jest to, że w odpowiedzi stosuje przekaz narzucony przez senatora Grzegorza Biereckiego i innych prominentów PiS o Wojskowych Służbach Informacyjnych…

Redakcja wRealu24 prowadzi niezłą propagandę, pyta o aferę Skok Wołomin gości, którzy albo kłamią, albo udają, że nic nie wiedzą, albo naprawdę nic nie wiedzą o Skok Wołomin. Niezła ściema w ich wykonaniu, wygonili ludzi ze Stowarzyszenia Św. Michała, żeby prawda nie wyszła na jaw, bo przed lipcowym przetargiem jest to niebezpieczne dla oszustów-kredytobiorców…

Nie błysnął wiedzą również Grzegorz Braun, który zamiast odpowiadać na pytanie odnośnie afery Skok Wołomin miesza w aferze podkarpackiej… Czyżby nie zrozumiał pytania prowadzącego?
Braun wszystko wie, dostał dokumenty od Stowarzyszenia Św. Michała. Wie i co? Cicho jak w… kościele!

Andrzej Pawelec, setka najbogatszych ludzi w Polsce, dawny właściciel Widzewa Łódź, twórca marki alkoholi Cin-Cin, etc.

O Andrzeju Pawelcu i jego rodzinie Stowarzyszenie Św. Michała mówiło wszystkim już dawno, a dopiero teraz, żeby nie było całkiem Prokuraturze wstyd, że nie działa, to w końcu postanowili go przymknąć.

A gdzie reszta bandy?

Pan W. Gadowski również dostał od Stowarzyszenia Św. Michała te wszystkie nazwiska, wymienił tylko kilka, zamiast powtarzać do skutku, tak z grubej rury, a nie tylko wtedy, kiedy Prokuratura zdecyduje się ogłosić oficjalnie, że zamyka złodzieja.

„Być może Sekielscy wiedzą już coś, co my zobaczyć nie mogliśmy…” – Co za brednie wygaduje poseł Jakubiak. Bracia Sekielscy chronią kredytobiorców-złodziei, nawet nie zająknęli się w sprawie przetargów na upadły SKOK Wołomin i jakie znaczenie ma przejęcie upadłej kasy przez bank. Małego tego, odmówili wespół z dziennikarzami Onetu pomocy prawnej przedstawicielom Stowarzyszenia, choć dostali wiele informacji i dalej bezczelnie chcą wyciągać jeszcze więcej.

Stowarzyszenie Św. Michała jest wyganiane ze wszystkich studiów radiowych i telewizyjnych mediów publicznych i prywatnych, bezczelnie wyrzucane jest z sejmu przez Straż Marszałkowską na polecenie rządzących IV RP, żaden poseł, czy senator nie stanął w ich obronie, a „czwarta władza dziennikarska” milczy!

Marek Jakubiak w swoim stylu unika odpowiedzi na niewygodne dla niego tematy, pytany o SKOK Wołomin zbacza na temat… pedofilii w kościele, żałosne.

Jeszcze jako poseł Kukiz’15 Stowarzyszenie Św. Michała prosiło posła o wsparcie, ale zawsze odmawiał. Analogicznie się zachowuje jako Przewodniczący Federacji dla RP, a wiceprzewodniczący tej Federacji Artur Zawisza odwołuje kolejne spotkania ze Stowarzyszeniem. Zawisza oświadczył, podczas konwencji Konfederacji, że znał w SKOK Wołomin prawie wszystkich…

Artur Zawisza pięknie o tych Skokach opowiadał, dookoła, ale nie na temat. On ich wszystkich zna, on z nimi był na galowych przyjęciach, ale gdzie są pieniądze to nie wie.

„Wszystkich znam, ale nawet kredytu nie miałem, a lokatę zakładałem w okienku, a nie w gabinecie Prezesa Mariusza Gazdy, którego znałem.”

Nawet zapłacił syndykowi Lechosławowi Kochańskiemu 30 zł i się nie zająknął odnośnie odpowiedzialności członków spółdzielni.. Tak go obchodzą poszkodowani…

Co się wybawił to jego.

Pewnie z tej przyczyny jego przyjaciel z Partii – Marek Jakubiak nigdy się nie zająknął w sejmie w sprawie rozliczenia afery SKOK Wołomin…

 

Okazuje się, że Stowarzyszenie zostało sklinczowane, na żadne media, nawet tzw. narodowe, już nie można liczyć, bo wszyscy są ubabrani w tej śmierdzącej kasie ze Skoków, a szczególnie ze Skok Wołomin.

Zamiast osób ze Stowarzyszenia zapraszani do komentowania afery Skok Wołomin są goście, którzy nie mają dostatecznej wiedzy, albo po prostu kłamią i manipulują.

 

HISTORIA AFERY SKOK WOŁOMIN

 

HISTORIA KRZYSZTOFA DĄBKOWSKIEGO

 

HISTORIA SKOK Wołomin wg Sławomira Mentzena

Media Narodowe przyjęły taktykę podobną co propisowski kanał wRealu24, by nie wpuszczać przedstawicieli Stowarzyszenia Św. Michała do studia i żeby historię SKOK Wołomin zmanipulować w taki sposób, by społeczeństwo nigdy nie dowiedziało się o złodziejach-kredytobiorcach. O SKOK Wołomin będą się wypowiadały osoby, które nic nie wiedzą lub celowo omijają pewne, ale istotne fakty.

W tym celu najlepiej obejrzeć audycje z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia Św. Michała i potem opowiadać historię po swojemu… W ten sposób zrobił to Sławomir Mentzen, wiceprezes partii Wolność Janusza Korwina-Mikke, który dostał od Stowarzyszenia materiały, ale… bał się mówić o istotnych rzeczach i ujawnić nazwisk kredytobiorców.

Dużo mówił, ale nic nie powiedział o złodziejach i przekrętach, bo może dostać pozew… Kto w końcu jak nie przyszły kandydat do Parlamentu, przedstawiciel Konfederacji ma mówić prawdę? Ludzie, którzy chcą rządzić Polską mają się bać? Kogo?

Już na samym początku audycji Sławomir Mentzen postawił fałszywe tezy. Na pytanie dlaczego Konfederacja tego tematu nie podejmuje i go unika odpowiada, że:

  1. Afera jest już bardzo stara – aż sprzed 4 lat”. Nieprawda, ona wciąż trwa. W dalszym ciągu toczy się postępowanie upadłościowe w sądzie. Syndyk Lechosław Kochański jest chroniony przez Prokuraturę Krajową, nie ściga przestępców tylko zwykłych ludzi, tysiące dawnych członków Skok Wołomin… Dlatego też Stowarzyszenie Św. Michała jest tak niebezpieczne dla złodziei i dlatego media, dziennikarze i politycy wciąć jeszcze milczą. Stąd też bracia Sekielscy nie chcą jeszcze zajmować się produkcją filmu o Skokach…
  2. Nikt tak naprawdę nie wie kto był za tę aferę odpowiedzialny!” Również nieprawda – Stowarzyszenie od lat mówi kto ponosi za to winę, ale dr Mentzen obawia się pozwów i dlatego odpowiada w ten sam sposób co inne media, tuszujące tę aferę…
  3. Roztrząsanie afery przed wyborami nie miało i nie ma sensu – przynosi mały rezultat, bo ludzie nie rozumieją afery i nie przynosi ona Konfederacji żadnych korzyści” – to są zwykłe kłamstwa, ludzie poszkodowani w tej aferze to nie tylko deponenci, ale kilkadziesiąt tysięcy w SKOK Wołomin i kilkaset tysięcy – byłych członków wszystkich upadłych kas spółdzielczych, którzy ścigani w imię odpowiedzialności za tzw. podwójne udziały dokładnie rozumieją tę aferę i są w niej poszkodowanymi. A wszyscy klienci banków, którzy płacili i dalej płacą haracze za bezpieczeństwo depozytów do Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, który został okradziony przez kredytobiorców SKOK – złodziei?
  4. Prawdziwy interes na rozwikłaniu afery ma NIELICZNA grupa osób, która pieniądze straciła (…) ale poza nimi nie ma wiele osób, które byłyby wyjaśnieniem tej afery zainteresowani.” Kolejny fałsz – a co z byłymi członkami SKOKów dręczonymi pozwami sądowymi (patrz punkt 3)
  5. Pytanie redaktora prowadzącego: Czy jest to największa afera III RP?Nie wiem, nie wszystkie afery zostały ujawnione i ujrzał światło dzienne… Być może były większe, na pewno były większe!” Skąd taka spiskowa wiedza dra ekonomii? Dlaczego nie wymienia te nieujawnione afery? Również boi się, czy ich nie zna?