Prokurator Hubert Podolak odmówił wszczęcia śledztwa w sprawie skandalicznej pseudoopinii prawnej napisanej na zamówienie BFG przez sędziego Emila Szczepanika kolegę sędziego-komisarza Arkadiusza Zagrobelnego.             Warto zwrócić uwagę na pracowników Departamentu Legislacyjne ...

Prokurator Hubert Podolak z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga odmawia wszczęcia śledztwa w sprawie opinii Ministerstwa Sprawiedliwości

Prokurator Hubert Podolak odmówił wszczęcia śledztwa w sprawie skandalicznej pseudoopinii prawnej napisanej na zamówienie BFG przez sędziego Emila Szczepanika kolegę sędziego-komisarza Arkadiusza Zagrobelnego.

            Warto zwrócić uwagę na pracowników Departamentu Legislacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości aprobujących tę opinię: Andrzej Ryng, Jan Bołonkowski, wspomniany już Emil Szczepanik, Katarzyna Bombicka-Kapuścińska. Osoby te pracują w Ministerstwie od wielu lat, a nowowybrany Minister Sprawiedliwości im w niczym nie przeszkadza.

Afera SKOK Wołomin jest olbrzymia, Marzena Kruk zamieszana w aferę reprywatyzacyjną wyleciała z Ministerstwa Sprawiedliwości od razu, a nad tymi pracownikami rozłożony jest parasol ochronny. Do kiedy?

 

            Pseudoopinia sygnowana logo Ministerstwa Sprawiedliwości jest obecnie kluczowa w aferze postępowania upadłościowego SKOK Wołomin, prowadzi do uniemożliwienia sprzedaży SKOK Wołomin w całości innemu bankowi  i stwarza warunki do zamiecenia afery pod dywan poprzez sprzedaż wyłudzonego i przywłaszczonego portfela kredytowego w dowolnych częściach dowolnym firmom tak, aby zatrzeć ślady przestępczej działalności odpowiedzialnych za aferę SKOK Wołomin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 15 listopada 2016