Banaś następnym Chrzanowskim POPiSu – Giertych z Czarneckim zrobili sztuczną aferę w KNF żeby odwrócić uwagę od przetargu na Skok Wołomin, a teraz odwraca się uwagę Banasiem w czasie gdy syndyk Kochański utylizuje dokumentację finansową Skok Wołomin… Co takiego Marian Banaś zrobił ...

Banaś i Kochański – Prokuratura w Białymstoku zamiata afery

Banaś następnym Chrzanowskim POPiSu – Giertych z Czarneckim zrobili sztuczną aferę w KNF żeby odwrócić uwagę od przetargu na Skok Wołomin, a teraz odwraca się uwagę Banasiem w czasie gdy syndyk Kochański utylizuje dokumentację finansową Skok Wołomin…

Co takiego Marian Banaś zrobił dla ujawnienia przepływów pieniężnych ze Skok Wołomin do kieszeni swoich „kolegów”?

NIC nie zrobił, więc jaki efekt chcą wywołać obrońcy Banasia? Nie dajmy się ogłupić!

Zwłaszcza rycerzom Konfederacji, którzy wybrani zostali przez społeczeństwo do Sejmu po to, by rozwalić w końcu ten system, układ sterujący i kiwający Polaków od 1989 r. Co robią obecnie Konfederaci? Bronią Banasia, tak jak system broni Lechosława Kochańskiego. W mediach mainstreamowych w tej kretyniejącej z dnia na dzień debacie publicznej czują się jak ryby w wodzie. „Narodowa śmietanka” już po dwóch miesiącach stała się „elytą”, która zapomniała kto ją wybrał i po co jest na Wiejskiej.

W rolach głównych występują
Jan Labut
Arkadiusz Batóg
Krzysztof Byjoch
rodzina Aussenbergów
dziennikarze prawicowi na kredytach Skok Wołomin – Krzysztof Skowroński (radio WNet), Katarzyna Adamiak – Sroczyńska (była rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, obecnie Zarząd TVP)
syndyk SKOK Wołomin – Lechosław Kochański
Dominika Tajner – córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego

… i wiele, wiele jeszcze WAŻNIEJSZYCH niewymienionych osób, w tym głównych organizatorów i beneficjentów wyłudzeń oraz ich pomagierów i najemników – zwłaszcza polityków, członków mafii w Ministerstwie Sprawiedliwości działających wespół z sędziami oraz właścicielami kancelarii prawnych etc.

 

Adam Glapiński (NBP) głosował poprzez swojego wysłannika na Radzie Wierzycieli Skok Wołomin za sprzedażą Skoku w częściach faktycznym kredytobiorcom, czyli… złodziejom.

Adma Glapiński, mimo wielu próśb nie spotkał się NIGDY z przedstawicielami poszkodowanych w aferze Skok – Stowarzyszeniem Św. Michała.

Filip Czuchwicki (ur.1986) jest wychowankiem Grzegorza Biereckiego, twórcy systemu SKOK, senatora PiS i przyjaciela Zbigniewa Ziobry. Do Komisji Nadzoru Finansowego w roku 2018 wstawił go Adam Glapiński, a teraz przytulił w Narodowym Banku Polskim.

Źródło:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wyrzucony-z-knf-filip-czuchwicki-wychowanek-tworcy-skok-ow-doradza-prezesowi-nbp/xkenm0v

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przez | 9 grudnia 2019