Cicho wszędzie, głucho wszędzie TVP = TVN = Polsat. Wyborcza oraz PO, PSL, SLD i Konfederacja również nie podejmują tematu? W Polsce mamy zrównoważony rozwój, wszyscy korzystali z dobrodziejstw Skoku? Przecież wszystkie kwity dokąd wypłynęły pieniądze ze Skok Wołomin leżą w kancela ...

Wyprowadzone pińset+ mln euro wraca z Hongkongu do kieszeni złodziei…

Cicho wszędzie, głucho wszędzie TVP = TVN = Polsat.
Wyborcza oraz PO, PSL, SLD i Konfederacja również nie podejmują tematu?
W Polsce mamy zrównoważony rozwój, wszyscy korzystali z dobrodziejstw Skoku?

Przecież wszystkie kwity dokąd wypłynęły pieniądze ze Skok Wołomin leżą w kancelarii RESIST oraz Lechosława Kochańskiego, który już dawno powinien być ze Stonogą zapuszkowany, a cieszy się wolnością. W warszawskim sądzie przy ul. Czerniakowskiej 100A sędzia-komisarz Cezary Zalewski i mec. Piotr Zimmerman również o tym wiedzą.

Kilka lat temu poszkodowani w aferze Skok Wołomin prosili Zbigniew Stonogę o pomoc w nagłośnieniu sprawy, ale on miał ich głęboko w poważaniu i 10 mld złotych również; był głuchy i milczał, a po kilku latach zaczyna sypać? Jaka jest jego rola?

Odwrócenie uwagi od SKOKu Wołomin? Żyd mąci i zawsze będzie mącił, tak ma w charakterze, a sługusy kłamczuchy – politycy i zadaniowani dziennikarze ciemnotę wciskają Polakom, że nic nikt nie stracił, sprawy nie ma!

Wojna o kasę? Bezdomni, umierające słupy => patrz analogia do Skok Wołomin, śmierć „prawnika Skoków” senatora prof. Henryka Ciocha i twórcy Skoków, formalno-prawnego ich mózgu, oficera szkolonego przez WSW, prof. Adama Jedlińskiego, zarazem uważanego za bliskiego przyjaciela śp. Lecha Kaczyńskiego. Z tercetu Lech Kaczyński – Adam Jedliński – Grzegorz Bierecki pozostał wśród żywych ten ostatni…

Przelew 179 mln EUR na fundację – Instytut imienia Lecha Kaczyńskiego? Pilnie kasa potrzebna na marketing wyborczy?

*********************************************************************************************************

Michał Krupiński (38 lat) obecny prezes Pekao S.A. Nie chciał zarobić i kupić Skok Wołomin w przetargu za 1 zł? Woli dysponować i zarządzać ukradzioną Polakom kasą?

Urodzony w 1981 roku, już w wieku 20 lat wspierał w kampanii parlamentarnej Unię Wolności. Analizował dane GUS i przygotowywał raporty.

W wieku 22 lat (2003–2005) pracował w sekretariacie generalnym Parlamentu Europejskiego. W 2005 został doradcą grupy Unia na rzecz Europy Narodów, m.in. w komisjach zajmujących się gospodarką.

Raz w miesiącu w jednym z brukselskich pubów Krupiński organizował spotkania Polaków pracujących w PE. Podczas jednego z nich poznał Witolda Ziobro, brata dzisiejszego ministra sprawiedliwości, pracownika PE. Zaprzyjaźnili się, razem wynajęli mieszkanie. Ziobro wprowadził Krupińskiego w środowisko PiS. Ta znajomość pomogła mu też wejść do rządu.
W wieku 25 lat (marzec 2006 – listopad 2007) zajmował stanowisko podsekretarza stanu – wiceminister w Ministerstwie Skarbu Państwa za rządów PiS (Wojciech Jasiński był wtedy ministrem).
Do 31 roku życia zalicza posady dyrektorskie w Banku Światowym i amerykańskim Bank of America Merrill Lynch.

W wieku 35 lat (01.2016-03.2017) piastuje fotel prezesa zarządu PZU.
W wieku 36 lat, w dn. 7 listopada 2017 za ponownych rządów PiS Michał Krupiński jednogłośnie otrzymuje zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na pełnienie funkcji prezesa zarządu banku Pekao S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 6 października 2019