Cicho wszędzie, głucho wszędzie TVP = TVN = Polsat. Wyborcza oraz PO, PSL, SLD i Konfederacja również nie podejmują tematu? W Polsce mamy zrównoważony rozwój, wszyscy korzystali z dobrodziejstw Skoku? Przecież wszystkie kwity dokąd wypłynęły pieniądze ze Skok Wołomin leżą w kancela ...

Bujdy Stonogi – wyprowadzone pińset+ mln euro wraca z Hongkongu do kieszeni złodziei…

Cicho wszędzie, głucho wszędzie TVP = TVN = Polsat.
Wyborcza oraz PO, PSL, SLD i Konfederacja również nie podejmują tematu?
W Polsce mamy zrównoważony rozwój, wszyscy korzystali z dobrodziejstw Skoku?

Przecież wszystkie kwity dokąd wypłynęły pieniądze ze Skok Wołomin leżą w kancelarii RESIST oraz Lechosława Kochańskiego, który już dawno powinien być ze Stonogą zapuszkowany, a cieszy się wolnością. W warszawskim sądzie przy ul. Czerniakowskiej 100A sędzia-komisarz Cezary Zalewski i mec. Piotr Zimmerman również o tym wiedzą.

Kilka lat temu poszkodowani w aferze Skok Wołomin prosili Zbigniew Stonogę o pomoc w nagłośnieniu sprawy, ale on miał ich głęboko w poważaniu i 10 mld złotych również; był głuchy i milczał, a po kilku latach zaczyna sypać? Jaka jest jego rola? Którą rolę błazna ma odegrać tym razem?Odwrócenie uwagi od SKOKu Wołomin? Żyd mąci i zawsze będzie mącił, tak ma w charakterze, a sługusy kłamczuchy – politycy i zadaniowani dziennikarze ciemnotę wciskają Polakom, że nic nikt nie stracił, sprawy nie ma!

Wojna o kasę? Bezdomni, umierające słupy => patrz analogia do Skok Wołomin, śmierć „prawnika Skoków” senatora prof. Henryka Ciocha i twórcy Skoków, formalno-prawnego ich mózgu, oficera szkolonego przez WSW, prof. Adama Jedlińskiego, zarazem uważanego za bliskiego przyjaciela śp. Lecha Kaczyńskiego. Z tercetu Lech Kaczyński – Adam Jedliński – Grzegorz Bierecki pozostał wśród żywych ten ostatni…

Przelew 179 mln EUR na fundację – Instytut imienia Lecha Kaczyńskiego? Pilnie kasa potrzebna na marketing wyborczy?

Skąd Stonoga ma te informacje i dlaczego mówi o tym, a nie chce gadać  o Skoku Wołomin?

*********************************************************************************************************

Michał Krupiński (38 lat) obecny prezes Pekao S.A. Nie chciał zarobić i kupić Skok Wołomin w przetargu za 1 zł? Woli dysponować i zarządzać ukradzioną Polakom kasą?

Urodzony w 1981 roku, już w wieku 20 lat wspierał w kampanii parlamentarnej Unię Wolności. Analizował dane GUS i przygotowywał raporty.

W wieku 22 lat (2003–2005) pracował w sekretariacie generalnym Parlamentu Europejskiego. W 2005 został doradcą grupy Unia na rzecz Europy Narodów, m.in. w komisjach zajmujących się gospodarką.

Raz w miesiącu w jednym z brukselskich pubów Krupiński organizował spotkania Polaków pracujących w PE. Podczas jednego z nich poznał Witolda Ziobro, brata dzisiejszego ministra sprawiedliwości, pracownika PE. Zaprzyjaźnili się, razem wynajęli mieszkanie. Ziobro wprowadził Krupińskiego w środowisko PiS. Ta znajomość pomogła mu też wejść do rządu.
W wieku 25 lat (marzec 2006 – listopad 2007) zajmował stanowisko podsekretarza stanu – wiceminister w Ministerstwie Skarbu Państwa za rządów PiS (Wojciech Jasiński był wtedy ministrem).
Do 31 roku życia zalicza posady dyrektorskie w Banku Światowym i amerykańskim Bank of America Merrill Lynch.

W wieku 35 lat (01.2016-03.2017) piastuje fotel prezesa zarządu PZU.
W wieku 36 lat, w dn. 7 listopada 2017 za ponownych rządów PiS Michał Krupiński jednogłośnie otrzymuje zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na pełnienie funkcji prezesa zarządu banku Pekao S.A.

 

Co osiągnęła „Konfederacja” rozdmuchując JUST447 do kosmicznych rozmiarów i uciekając przed ludźmi poszkodowanymi w największej aferze finansowej?
Czy dalej „Narodowcy” z „Wolnościowcami” grają z Michalkiewiczem w trzy karty?

Kiedy Konfederacja zajmie się realnymi aferami? A może tak jak pozostałe partie jadą na smyczy tych samych złodziejskich korporacji bezczelnie okradających Polaków z oszczędności życia?

 

Wybory 2019 !!! czyli „Bankierzy kontrolują wszystkich, którzy kandydują w wyborach”

 

Przypomnienie jak mafia manipuluje mediami:

Pecunia non olet, ale smród się niesie.
Najgorsze jest szambo, które myśli, że jest perfumerią.

Śmichy, chichy tuzów dziennikarstwa ekonomicznego – fragm. programu EKG, radio TokFM, dn.13.12.2018
Struktury mafijne kierują mediami i naszym krajem.

——————————————————————————————————————————-

Pytanie za 100 punktów. Kiedy temat Skoku Wołomin powróci? Czy ponownie będziemy czekali przez kolejną czteroletnią kadencję parlamentarzystów?
Minutowa wzmianka w Komentarzu Tygodniowym z 16.10.2019 r. po półrocznej ciszy nic nie zmienia, w następnym komentarzu mowa jest już tylko o brązowych skarpetkach…

Rozczulanie się nad jedenastoma posłami Konfederacji i nazywanie ich „11 rewolwerowcami” wzbudza tylko uśmiech, bo oni strzelają li tylko „ślepakami”, prawdziwych realnych afer boją się tykać.

Na procesie sądowym Pana W.Gadowskiego z Ringier Axel Springer były obecne wszystkie antysystemowe telewizje oraz …TV Republika.
Gdzie one wszystkie były w marcu i sierpniu br. jak sędzia Cezary Zalewski z syndykiem Lechosławem Kochańskim pozorowali przetargi w sądzie i na Radzie Wierzycieli, by zamieść aferę pod dywan?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 6 października 2019