Wiadomości TVP1 wreszcie powiedziały o aferze postępowania upadłościowego SKOK Wołomin przy okazji podniesienia tematu na sejmowej Komisji Finansów Publicznych, które zwołane zostało z inicjatywy Stowarzyszenia Św. Michała. Szkoda tylko, że pokazały jedynie fragment naszej wypowiedzi ...

Afera postępowania upadłościowego SKOK Wołomin na Komisji Finansów Publicznych w Sejmie 26.01.2017

Wiadomości TVP1 wreszcie powiedziały o aferze postępowania upadłościowego SKOK Wołomin przy okazji podniesienia tematu na sejmowej Komisji Finansów Publicznych, które zwołane zostało z inicjatywy Stowarzyszenia Św. Michała.
Szkoda tylko, że pokazały jedynie fragment naszej wypowiedzi, zupełnie nie odnoszący się do meritum posiedzenia, tj. tego co się dzieje obecnie w postępowaniu upadłościowym, tym co wyczyniają syndyk L.Kochański i sędzia-komisarz A.Zagrobelny. Zainteresowanie TVP1 wzbudziła tylko wzmianka o byłym prezydencie B.Komorowskim.
Oglądaj – https://wiadomosci.tvp.pl/28799632/570-podejrzanych-w-aferze-skok-wolomin

Dlaczego tym posiedzeniem nie zainteresowały się inne stacje telewizyjne, zwłaszcza te z grupy TVN i Polsat, mające ogromny wpływ na kształtowanie opinii publicznej?
Dla kogo ten temat jest na tyle niewygodny, że blokuje dostęp do informacji?
Doskonale zdaje on sobie sprawę, że głos opinii publicznej nabiera w tej sprawie szczególnego znaczenia.

 

Jakość nagrania posiedzenia KFP na stronie Sejmu (dostępna tutaj) jest niedopuszczalna, występują uporczywe trzaski, w szczególności podczas wypowiedzi przedstawiciela Stowarzyszenia.

Nasze nagranie niezależne z jakością głosu umożliwiającą zrozumienie wypowiedzi:

Samo posiedzenie okazało się żenadą, ukazało tylko słabość naszego państwa. Farmazony niedotyczące tematu posiedzenia, które wygłaszali przedstawiciele starej ekipy: KNF, BFG, NBP, MF oraz „lanie wody” przedstawicieli prokuratury i MS było nie do zniesienia.
Z sali wiało nudą, posłowie-członkowie komisji wychodzili z sali, nie było żadnej merytorycznej dyskusji z urzędnikami, których twarze, a szczególnie wypowiedzi się wszystkim już przejadły.
Od lat osoby te tworzą stały skład, są bywalcami podobnych komisji sejmowych, a narracja jest wciąż ta sama. Komisja niestety nie zmusiła urzędników nawet do intelektualnego wysiłku.

W tych urzędach „dobrej zmiany” nie ma, w ogóle nie ma tam żadnej zmiany.

dezyderat po posiedzeniu komisji finansów publicznych 26 stycznia 2017 -skok-wołomin-afera-amber-skok-wołomin-afera-wołomin-upadłość-syndyk-Kochański-sędzia-komisraz-Zagrobelny

 

7 myśli nt. „Afera postępowania upadłościowego SKOK Wołomin na Komisji Finansów Publicznych w Sejmie 26.01.2017

 1. Arek

  Art. 74d. Ustawy z dnia 5 listopada 2009 r. o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych Rozdz. 6b mówi: „Z dniem określonym w decyzji Komisji Nadzoru Finansowego o likwidacji kasy, o której mowa w art. 74c ust. 4, zarząd kasy ulega rozwiązaniu, mandaty jego członków ulegają wygaśnięciu, a zarząd majątkiem likwidowanej kasy obejmuje likwidator.”

  Odpowiedz
  1. ofiara przemocy ekonomicznej SKOK WOŁOMIN i partnerzyy

   Skończ z tym bełkotem w cytowaniu ogólnie znanych przepisów prawa… czas i pora wdrożyć procedury karne wobec kolesiów. WSI i spółka kogo teraz odstrzeli?

   Odpowiedz
 2. Janek

  Czy przypadkiem ten siwy po lewej nie bełkotał już wcześniej za czasów PO-PSL?
  Zapuścił tylko brodę.

  Na tym polega ta „dobra zmiana”?

  Odpowiedz
 3. re Janek

  Ten siwy to Wojciech Kwaśniak z KNF, który na wszystkich posiedzeniach opowiadał, że stał się ofiarą – podobno wg jego wersji został pobity przez gangsterkę ze SKOK Wołomin… Lipa totalna. Kwaśniak razem z Jakubiakiem grali w jednej drużynie z Gazdą.
  Jak słupy wywoziły kasę miał za zadanie przymykać gały.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 26 stycznia 2017