Po co jeden minister - Jaki opowiada w mediach, że sądy opanowały mafie, skoro drugi - Piebiak tej mafii broni? „To są pryncypia, związane z trójpodziałem władzy” - To pustosłowie dla ogłupienia ciemnego ludu, panie sędzio. Sowicie opłacany urzędnik nie powinien uprawiać wodolejstwa ...

Sejm – 22 marca 2017 r. – drugie posiedzenie Komisji Finansów Publicznych. Mafia opanowała resort sprawiedliwości i prokuraturę! Łukasz Piebiak nieprzygotowany, czytał z kartki nieaktualne informacje!

Po co jeden minister – Jaki opowiada w mediach, że sądy opanowały mafie, skoro drugi – Piebiak tej mafii broni?

„To są pryncypia, związane z trójpodziałem władzy” – To pustosłowie dla ogłupienia ciemnego ludu, panie sędzio.

Sowicie opłacany urzędnik nie powinien uprawiać wodolejstwa zamiast merytorycznego przygotowania się do udziału w sejmowym posiedzeniu komisji, która decyduje o losie 3 mld złotych: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zastepca-ziobry-zarabia-24-000-z_877003.html

Transmisja posiedzenia:

Transmisja posiedzenia z kamery sejmowej:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#54C1580980EB098EC12580E500428340

 

3 myśli nt. „Sejm – 22 marca 2017 r. – drugie posiedzenie Komisji Finansów Publicznych. Mafia opanowała resort sprawiedliwości i prokuraturę! Łukasz Piebiak nieprzygotowany, czytał z kartki nieaktualne informacje!

  1. Piter

    Szanowni Państwo widać ,ze Ci politycy nie rozumieją co sie do nich mówi . Na komisji przeinaczają fakty i pojęcia . Nie są przygotowani do merytorycznej debaty i dyskusji . Poseł Sasin to tępy aparatczyk pisowski , który da sobie j…….ja uciąć aby nic nie wypłynęło na światło dzienne . Wszyscy od prawa do lewa są „umoczeni ” w skok Wołomin. Zastanawia mnie dlaczego oni sa tacy pobłażliwi dla syndyka ?? Przecież ten syndyk razem z sędzią Zagrobelnym to dyżurna para od zadań specjalnych czyli od zamiatania spraw pod dywan . Razem dobrze „zlikwidowali” OLT Expres aby nic nie było wiadome . Teraz idą na rękę złodziejom w kolejnej sprawie jaka jest Skok Wołomin. A zarządca komisaryczny Stawski powołany przez KNF ? Ten też nie jest przypadkowy . Pominę już jego zapewnienia w komunikatach jak potraktował i oszukał ludzi że wszystko jest ok i kasa jest stabilna . Wszedł naobiecywał oszukał i zamknął skok . On pierwszy powinien odpowiadać jako urzędnik Państwowy. Ponad to nikt nie podnosi sprawy ,ze juz przy powoływaniu zarządcy Stawskiego KNF dopuściła się czynu który spowodował konflikt interesów. Otóż Pan Stawski wtedy był w zarządzie Mbanku !!!!!!! To jaki miał interes w tym aby ratować konkurencje ???? Czy w interesie mBanku w osobie jego wysoko postawionego człowieka było ratowanie skok Wołomin???? To jest konflikt interesów !!!!!!!! Nikt nie będzie sie poświęcać a już tym bardziej narażać swoim zwierzchnikom niemieckim z comerz Banku do którego należny mBank. Co na to ówczesny przewodniczący KNF Pan Jakubiak??? Co na to KNF??? Pan Jakubiak w nagrodę został przygarnięty przez Stawskiego do mBanku :):):) Tak sobie Panowie ścielą !!! Tylko patrzeć jak sie dowiemy ,że do mBanku przybył nowy finansista Pan Kwaśniak !!!! Chłopcy sobie krzywdy nie zrobią .

    Odpowiedz
  2. CHWDP

    Szkoda, że nie ma kogoś kto by po prostu nie zrobił z ta mafią, sitwą porządek. Kulka w łeb i tyle…! Taki Robocop…!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 23 marca 2017