Konfederacja, czy Konfederacja Targowicka? Czemu służą tzw. wrzutki o LGBT i pedofilii. Jak wygląda realny ośrodek władzy, tzw. czwórpodział władzy; Polską rządzą korporacje finansowe, medialne, prawne oraz służby. Kto włącza myślenie w kampanii wyborczej? Nie hasła, a realne dział ...

Różne postawy „Konfederatów” wobec afery

Konfederacja, czy Konfederacja Targowicka? Czemu służą tzw. wrzutki o LGBT i pedofilii. Jak wygląda realny ośrodek władzy, tzw. czwórpodział władzy; Polską rządzą korporacje finansowe, medialne, prawne oraz służby.

Kto włącza myślenie w kampanii wyborczej? Nie hasła, a realne działania mają znaczenie. Głosować należy na konkretnych ludzi, a nie bezmyślnie na wskazane przez leaderów, czy partyjne koterie podstawione i zmanipulowane „jedynki”. Głosujemy na ludzi światłych, merytorycznych i konkretnych, gdyż inaczej wyjdzie kolejna polityczna prowokacja i wybierzemy jakiegoś „Bolka”.

 

Nie wszyscy boją się prawdy. I właśnie tacy ludzie zasługują na poparcie społeczne, a nie Ci co posługują się li tylko sloganami.

 

Minęło 1,5 miesiąca od naszej prośby i w końcu Sławomir Mentzen (wiceprezes partii Wolność – Janusza Korwina-Mikke) zaczyna kojarzyć fakty, aczkolwiek wpis na facebooku to dopiero etap raczkowania:

Jak kraść to miliardy, jak kochać to księżniczki. Przedstawiam Państwu opis chyba największej afery III RP – afery SKOK…

Opublikowany przez Sławomir Mentzen Piątek, 17 maja 2019

 

Poseł Jacek Wilk: „Dobra kampania polega na narzuceniu dwóch, trzech, może czterech tematów…”

Do sądu z takimi hasłami, a nie do wyborców Panie mecenasie. Granie już nieco zdartą płytą, czyli roszczenia żydowskie, ofensywa LGBT i marksizm kulturowy nie przyciągnie więcej wyborców do Konfederacji. A może Panu wcale na tym nie zależy? Wygrać mandat PE i fruuu… na dochodową posadę? Oto Pana jedyny cel?

Poseł zaplątał się w zeznaniach i tym samym przyznał, że chociaż jest posłem od czterech lat to NIC w tej kadencji nie zrobił żeby pomóc ludziom okradzionym przez system SKOK, tak jak nie zrobił to Kukiz’15 z którego to ugrupowania Jacek Wilk dostał się do Parlamentu na Wiejskiej. Mając taki życiorys nie zaangażować się w wyjaśnienie największej afery finansowej w dziejach RP? Większej od FOZZ? Wstyd, Panie mecenasie!

A teraz czas na… Pobudkę, Panie Braun.

Proszę posłuchać osób bardziej zainteresowanych stanem finansów Rzeczpospolitej Polskiej, które tłumaczą jaśniej na czym polegają tzw. wrzutki, czyli tematy zastępcze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 15 maja 2019