Prezes TVP lansuje się w mediach senatora Biereckiego, czy to jest przyczynkiem tego, że afera SKOK Wołomin w telewizji nie istnieje? Na posiedzenie Sądu w dn. 19 lipca br. zaprosiliśmy ekipę telewizji publicznej. Przybyła ona na miejsce, nakręciła materiał filmowy, który nie zosta ...

Prywata w TVP

Prezes TVP lansuje się w mediach senatora Biereckiego, czy to jest przyczynkiem tego, że afera SKOK Wołomin w telewizji nie istnieje?

Na posiedzenie Sądu w dn. 19 lipca br. zaprosiliśmy ekipę telewizji publicznej. Przybyła ona na miejsce, nakręciła materiał filmowy, który nie został nigdzie wyemitowany…

http://swsfsm.pl/wp-content/uploads/2018/08/19.07.2018_SKOK-Wołomin-afera-syndyk-Lechosław-Kochański-sędzia-komisarz-Małgorzata-Brzozowska-Arkadiusz-Zagrobelny-postępowanie-upadłościowe-amber-gold.jpg

 

Zaprzyjaźnieni dziennikarze twierdzą, że za blokadą informacyjną dot. SKOK Wołomin stoi w TVP m.in. niejaki Stanisław Tomasz Bortkiewicz.

Czy to prawda Panie Prezesie Kurski?

http://gadowskiwitold.pl/publicystyka/prywata-w-tvp

——————————————————————————————————–

Stowarzyszenie utrzymuje stały kontakt z grupą tzw. frankowiczów, którzy również są oszukiwani przez rządzących. W programie ‘Studio Polska’ z dn. 18.08.2018 r. (film poniżej) byli wręcz strofowani przez prowadzących Panią Ogórkową i jej kolegę Łęskiego, a w rolę obrońcy rządu nieudolnie wszedł eurodeputowany PiS Karol Karski.

A propos tego ostatniego, nadwornego fachowca od wszystkiego. Suweren ma w pamięci jak europoseł Karol Karski vel Melex wraz z sexposłem Łukaszem Zbonikowskim zrobili rozpierduchę na Cyprze.

 

W marcu 2016 roku wiceminister finansów Konrad Raczkowski powiedział, że kilka małych banków upadnie – co pozostanie bez wpływu na polski system finansowy – ale ich upadki nie będą efektem wprowadzenia podatku bankowego, a niewłaściwego zarządzania i nadzoru. Po tych słowach Raczkowski został zdymisjonowany.

Banki to jednak sektor specjalnego traktowania. Wszyscy się ich boją…

 

PS.

Wiadomo dlaczego media prywatne TVN oraz Polsat milczą nt. afery wołomińskiej.

Natomiast niezwykła konwergencja między telewizją publiczną a firmami Pana Solorza, którego współpracownicy widnieją na listach kredytowych SKOK Wołomin, sprzyja blokadzie w telewizji publicznej na wszystko co związane jest ze SKOK Wołomin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 20 sierpnia 2018