Lechosław Kochański jest jednym z najbardziej znanych warszawskich syndyków. Tam gdzie się pojawia ludzie tracą setki milionów złotych. Pracował m.in. przy upadłości Sky Clubu, Alterco, DSS, Interbroka, OLT Express, czy WGI Consulting (w skład rady nadzorczej spółki WGI weszli m.in ...

PiS i PO chronią przestępcę Lechosława Kochańskiego!

Lechosław Kochański jest jednym z najbardziej znanych warszawskich syndyków. Tam gdzie się pojawia ludzie tracą setki milionów złotych.

Pracował m.in. przy upadłości Sky Clubu, Alterco, DSS, Interbroka, OLT Express, czy WGI Consulting (w skład rady nadzorczej spółki WGI weszli m.in. Dariusz Rosati, Henryka Bochniarz, Bohdan Wyżnikiewicz, Tomasz Szapiro, Richard Mbewe).

Kochański był prodziekanem Krajowej Izby Syndyków (obecnie: Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych), biegłym sądowym z zakresu rachunkowości, organizacji zarządzania, analizy i wyceny przedsiębiorstw i biegłym skarbowym z zakresu szacowania przedsiębiorstw i udziałów kapitałowych.

https://www.pb.pl/syndyk-zeznaje-w-sprawie-wgi-767011

https://spidersweb.pl/bizblog/blamaz-knf-afera-wgi-wyrok-sadu/

Żydzi są niezwykle przedsiębiorczy, ich idee się nie marnują, idee przekuwają w rzeczywistość. Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza. Oni wiedzą gdzie są pieniądze.

 

Pancerny nie tylko jest Banaś, ale wszystkie „kaczorki” (etymologia słowa od nazwiska Piotra Kaczorka byłego rzecznika CBA z niespłaconym kredytem) zamieszane w aferę Skok Wołomin.

Bełkot w TVP Info – młodemu karierowiczowi, obecnie rzecznikowi Rządu, Piotrowi Müllerowi (ur. 1989) język się plącze, straszy stawianiem zarzutów każdemu kto zagrozi bandzie SKOKowej, a Dariusz Joński bredzi o tajnym posiedzeniu Komisji Finansów Publicznych i o pobiciu Kwaśniaka za współpracę KNF z kredytobiorcami oraz o jakimś fikcyjnym filmie tchórza Sekielskiego. Za to Pani poseł Agnieszka Ścigaj udaje, że nic nie wie i nieśmiało wspomina o Stowarzyszeniu Św. Michała zamiast powiedzieć wprost, że wszyscy, łącznie z Kukiz’15 i PSL, POPiSem tak jak i antypolskim Rządem i Prezydentem Andrzejem Dudą oszukują Polaków dopuszczając złodziei do oskubania Polaków z oszczędności ich życia.

Jacek Łęski, UBek z publicznej TVP, od razu sprowadza dyskusję na manowce i… WSI. To on wygonił przedstawicieli Stowarzyszenia z programu „Studio Polska”, a teraz ten prezes-słup Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez Instytucje finansowe „Przywiązani do polisy” odpowiednio moderuje dyskusją.

Michał Woś również rżnie głupa. Jako jeszcze nieopierzony wówczas, młody 25-cioletni szef Gabinetu Politycznego Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro podczas rozmów ze Stowarzyszeniem nieopatrznie wysypał prywatne kancelarie prawne, które tak naprawdę rządzą w Ministerstwie i Prokuraturze chroniąc złodziei obrabiających Skok Wołomin oraz opłacanych przez nich urzędników w KNF, BFG, NBP wraz z politykami i sędziami z Wydziału Upadłościowego Sądu przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie z Lechosławem Kochańskim na czele.

2 myśli nt. „PiS i PO chronią przestępcę Lechosława Kochańskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 8 września 2019