[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 561: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 617: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Forum Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Świętego Michała • Informacje o Stowarzyszeniu. Co zawiera Forum. Dostęp do Forum.
Strona 1 z 1

Informacje o Stowarzyszeniu. Co zawiera Forum. Dostęp do Forum.

: 29 mar 2016, 17:57
autor: administrator
Komunikat!
W związku z ostatnimi działaniami syndyka SKOK Wołomin (wysyłaniem wezwań do zapłaty dodatkowej kwoty udziałów) prosimy osoby nie będące jeszcze członkami Stowarzyszenia o przesyłanie na adres email wezwanie@swsfsm.pl swoich danych kontaktowych. Tylko wspólne skoordynowane działanie jak największej grupy osób może przynieść efekt!

Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Świętego Michała zrzesza członków spółdzielczych instytucji finansowych w tym Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych i Banków Spółdzielczych poszkodowanych w wyniku zawieszenia działalności tych przedsiębiorstw przez Komisję Nadzoru Finansowego a następnie ogłoszenia ich upadłości przez sądy.
Przykładowo w wyniku upadłości samego Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa oraz Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie w 2015 r. poszkodowanych zostało ponad tysiąc członków-deponentów tych spółdzielczych instytucji finansowych posiadających w nich środki pieniężne przekraczające kwotę gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Forum Stowarzyszenia zawierają aktualne informacje na temat stanu postępowań upadłościowych i działań przedstawicieli Stowarzyszenia zmierzających do odzyskania wierzytelności przez deponentów z majątku upadłych przedsiębiorstw finansowych.

Aby uzyskać pełny dostęp do do informacji zawartych na Forum członków Stowarzyszenia prosimy o kontakt w celu otrzymania deklaracji członkowskiej stowarzyszenia i opłacenia składek członkowskich. Po dokonaniu tych formalności możliwa jest rejestracja na forum i aktywacja konta.
Kontakt do Stowarzyszenia:
email: sekretariat@swsfsm.pl
telefon: 721278249, 691063666