Wszyscy politycy i urzędnicy mieli i mają wiedzę powszechną, wszędzie wisiały wielkie reklamy, bilbordy, wszyscy się bawili za pieniądze pochodzące z depozytów obywateli. Odwracanie się teraz od społeczeństwa i zrzucanie winy na obywateli jest niegodne, niewłaściwe i niesłuszne – od t ...

Prokuratura w Gorzowie Wlk. nie szuka pieniędzy tylko udaje, że rozpracowuje złodziei. Zgłaszają się do nas osoby, które to potwierdzają. Będziemy ujawniać fakty i nazwiska, które są zamieszane w aferę SKOK Wołomin żeby Państwo w końcu zaczęło działać w interesie swoich obywateli.

Wszyscy politycy i urzędnicy mieli i mają wiedzę powszechną, wszędzie wisiały wielkie reklamy, bilbordy, wszyscy się bawili za pieniądze pochodzące z depozytów obywateli. Odwracanie się teraz od społeczeństwa i zrzucanie winy na obywateli jest niegodne, niewłaściwe i niesłuszne – od tego są organy, instytucje publiczne, by bezpieczeństwo obywatelom zapewnić.

Państwo nie zadziałało w sposób właściwy, nie wykonało ustawowo ciążących na nim obowiązków wobec obywateli. Nastąpiła szkoda poprzez zaniechanie działania przez Państwo, jego obywatele ponieśli szkodę i jej naprawienie leży w gestii Państwa. To Państwo ponosi odpowiedzialność i Państwo powinno dochodzić praw swoich obywateli i szukać pieniędzy.

Obecny rząd zdeterminowany jest do walki z wymiarem sprawiedliwości, który, podobno, należy do korporacji, a nie do obywateli. Pochłania ich walka ze skorumpowanymi i nierzadko mafijnymi sądami, pokazuje się afery w sądach, np. w sądzie krakowskim na kilka milinów złotych, kradzieże sędziów w hipermarketach na kilkadziesiąt złotych, a w sprawie afery SKOK Wołomin na prawie 3 mld pln rząd polski nie może odsunąć od sprawy młodego sędziego-komisarza Arkadiusza Zagrobelnego z Wydziału X Gospodarczego ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy oraz syndyka Lechosława Kochańskiego, którzy śmieją się społeczeństwu w twarz działając na jego niekorzyść, na niekorzyść większości wierzycieli SKOK Wołomin procedując w kierunku zalegalizowania pieniędzy pochodzących z przestępstwa. Pobłażliwość Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej dla tych dwóch osób jest oszałamiająca.

Jak się to ma do wypowiedzi Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego?
„Sądownictwo jest zdegenerowane do dna i powinno być zmienione radykalnie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 17 marca 2017