Jeden Piebiak dla draki został „odstrzelony”, a powinny zlecieć następni. Kiedy spadnie reszta głów? Marcin Warchoł, Piotr Zimmerman, Marek Chmaj, Patryk Filipiak, rodzina prokuratorsko-adwokacka Siemaszko, SSR Emil Szczepanik, SSR Marcin Krawczyk, SSR Cezary Zalewski, syndyk Lechosła ...

8 sierpnia 2019 r. – Dzień Hańby

Jeden Piebiak dla draki został „odstrzelony”, a powinny zlecieć następni. Kiedy spadnie reszta głów? Marcin Warchoł, Piotr Zimmerman, Marek Chmaj, Patryk Filipiak, rodzina prokuratorsko-adwokacka Siemaszko, SSR Emil Szczepanik, SSR Marcin Krawczyk, SSR Cezary Zalewski, syndyk Lechosław Kochański, Piotr Sopa, Filip Pukaczewski, Jan Maria Tomaszewski, mec. Dariusz Raczkiewicz, etc.

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy to największy sąd gospodarczy w Polsce. Bo o ile w sprawach karnych i cywilnych zajmuje się jedynie tymi z trzech warszawskich dzielnic (Ochota, Ursus, Włochy), o tyle jeśli chodzi o sprawy gospodarcze – sędziowie orzekają w sprawach dotyczących całej Warszawy i kilku powiatów wokół stolicy. Podstawowa siedziba sądu mieści się przy Marszałkowskiej, ale największa część gospodarcza znajduje się w wybudowanym przed kilkoma laty gmachu przy Czerniakowskiej 100A. To tam właśnie wieloletnim sędzią-komisarzem w największych postępowaniach upadłościowych w Polsce był Piotr Zimmerman. Od 2012 r. brał udział w pracach kolejnych Zespołów Ministra Sprawiedliwości Ds. Nowelizacji Prawa Upadłościowego i Naprawczego oraz znajduje się w gronie twórców nowej ustawy Prawo restrukturyzacyjne. Lider w specjalizacji Prawo upadłościowe i naprawcze w rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej od 2008 r.

Emerytowany prof. Feliks Zedler (Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu), główny autor ustawy Prawo Upadłościowe i Naprawcze, po jednej ze swych prelekcji na Uniwersytecie w Poznaniu poproszony przez członków Stowarzyszenia Św. Michała o zajęcie stanowiska w sprawie wygenerowanej przez SSR Emila Szczepanika i podpisanej przez Marcina Warchoła opinii Ministerstwa Sprawiedliwości zmieszany uciekał po schodach jak zając i krzyczał żeby zwrócić się do Warszawy do kancelarii Piotra Zimmermana…

 

Niby koniec, ale to dopiero początek końca tych ubabranych kradzioną kasą polityków, urzędników, znajomków oraz ich rodzin!

Cały czas Prokuratura Krajowa i Ministerstwo Sprawiedliwości przeszkadzało Stowarzyszeniu Św. Michała w procedowaniu zgodnym z prawem postepowania upadłościowego Skok Wołomin. Nie postawiliście zarzutów syndykowi Kochańskiemu i sędziom-komisarzom: SSR Małgorzacie Brzozowskiej, SSR Arkadiuszowi Zagrobelnemu i SSR Cezaremu Zaleskiemu, którzy na każdym kroku łamali obowiązujące prawo. Prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski wstawił do udziału w postępowaniu upadłościowym prokuratora-słupa, który nigdy się nie odezwał na posiedzeniach fikcyjnej Rady Wierzycieli – prok. Agatę Nowak-Pietruchę. Mieliście swoich „kretów” w Ministerstwie Sprawiedliwości (m.in. Emil Szczepanik, Andrzej Ryng, Jan Bołonkowski), którzy z zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi (m.in. Piotr Zimmerman i in. kancelarie, które będziemy ujawniali) pisali na korzyść złodziei-kredytobiorców opinie prawne pod którymi podpisywał się m.in. min. Marcin Warchoł oraz min. Łukasz Piebiak.

Winni się tłumaczą? Co oznacza oświadczenie Waszej pracownicy Emilii, Panie Ministrze Ziobro?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielka Trójca prokuratorów „Święczkowski-Ostrowski-Grzyb” zamiata aferę w Prokuraturze, a w Ministerstwie Sprawiedliwości robi to „Ziobro-Warchoł-Piebiak”.
Tego ostatniego odstrzelili, gra pozorów.

Ustawka z Piebiakiem zrealizowana, a kiedy kolej na syndyka POPiS-u Lechosława Kochańskiego?


Po co rozdmuchuje się aferę JUST 447? Już wiadomo?

Konwencje wyborcze trwają w najlepsze, marionetki licytują się aferami, a przez usta żadnemu z „bandy czworga” oraz tzw. Konfederacji nie przeszło żadne zdanie o aferze Skok Wołomin!Wszyscy robią kampanie za pieniądze ze Skok Wołomin, SK Bank, za środki dmuchnięte Polakom z BFG!

Męty z Wiejskiej PiS-PO-PSL-SLD powinny spłynąć razem z odchodami poprzez rury uszkodzonej oczyszczalni „Czajka”, tam ich miejsce, w szambie.


4 miliardy złotych to dla kanału Roli „Internetowa kwestia”. „Środowiska Internetowe chodzą od przybytku do przybytku i hejtują…” – dzieciak Rola albo się naćpał, albo koledzy Morawieckiego za dużo dali hajsu na „nowe media”, że pozwalają sobie w PAST-cie tak obrażać ludzi. Aczkolwiek jedno nie zaprzecza drugiemu.

Wojciech Sumliński: „ Ja o tej aferze Skok mówiłem, pisałem o tej aferze zanim jeszcze ona wybuchła. Wątki rozmaitych sytuacji rzeczywiście dochodziły do Skoku Wołomin i ja o tym mówiłem od wielu, wielu lat.” „Trudno zajmować się wszystkim, bo nie zrobi się nic porządnie”.

Zanim afera wybuchła, Sumliński już o niej wiedział… Lepszego kłamstwa już nie mógł naprędce wymyślić. Kolejna manipulacja – Piotr Polaszczyk był nie tylko przyjacielem pana Komorowskiego, ale także wielu towarzyszy z PiSu, m.in. Pana Macierewicza, o czym Sumliński nie wspomina.

Zwinnie, z lekkością natomiast skręca dziennikarz na temat Tuska, Bieleckiego, Adamowicza, Vegi, Kulczyka, Staraka i wszystkich świętych o których mógłby opowiadać godzinami koszały-opały, a szczególnie o faktach historycznych.

Niech Sumliński powie wyraźnie, że się boi Skok-u Wołomin, bo złodziejstwo odciągnie od żłoba jego ulubieńców z PiSu, albo wprost, że Bierecki, Szewczak, czy Sopa, Siemaszko zapłacili mu za milczenie tak jak innym tzw. „dziennikarzom śledczym”.

Przez 5 lat Stowarzyszenie Św. Michała próbowało kontaktować się z Sumlińskim, ale nadaremnie, bo on po prostu uciekał od tematu, bał się o tym rozmawiać.

2 myśli nt. „8 sierpnia 2019 r. – Dzień Hańby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przez | 22 sierpnia 2019